2018 M. RUDENS-ŽIEMOS MUGĖS STATISTIKA

Mieli esami ir būsimi Mamų mugės Partneriai,

Pateikiame Jums apibendrintus 2018 metų rudens-žiemos mugės rezultatus.

Norime kartu pasidžiaugti, kad rudens-žiemos sezono 1 800 dalyvių (limitas stabdomas ir nebus keliamas) pajamos ir vėl išaugo 15 proc. lyginant pavasario rezultatą ir net 30 proc. lyginant 2017 m. rudens-žiemos mugės pajamas (buvo tik vienas etapas). Kaskart mugėje dalyvauja apie 300 naujų partnerių.

  Prekių pardavimai išaugo 5 000 vnt. lyginant su pavasariu ir 20 000 vnt. lyginant su 2017 m. rudens sezonu. Iš viso parduota 101 000 vnt.

Atkreipiame dėmesį, jog mums ypatingai svarbus parduodamų prekių kiekis, nes Mamų mugės pagrindinis tikslas – kaskart surasti daiktams naujus šeimininkus ir surinkti adekvačias pajamas už dalyvavimo pastangas. Todėl  partnerių nustatomos prekių kainos ir jų pajamos šį pavasarį žymiai  augti nebeturėtų. Mūsų tikslas, kad tomis pačiomis pajamomis pasiektume ir 150 000 vnt. pardavimus pavasarį, nes pavasario- vasaros daiktai pigesni. Tad labai prašome partnerių atsižvelgti į sezoną bei rinkos pasiūlą ir gerai pagalvoti, kokias kainas ir nuolaidas taikyti savo pristatomiems daiktams.

Labdarai paaukota 35 000 vnt. daiktų. Tai 13 000 vnt. daugiau nei praėjusiose mugėse.

58 proc. pajamų surinkta pirmojo mugės etapo, 42 proc. antrojo etapo metu po papildymo.

Svarbus faktas, kad po papildymo net 38 proc. pardavimų sudarė pirmo etapo (už 18 Eur) mugės partnerių prekės. Labai svarbu suprasti, kad jei Jūsų daiktas turi gerą kainos ir kokybės santykį, jo pirkimas antrame etape yra taip pat užtikrintas. Šiek tiek liūdina, jog pirkėjai antrame apsipirkimo etape renkasi ir perka net keturias iš dešimties  pirmojo etapo dalyvių prekes. Tikriausiai yra mitas, kad gerus pardavimus gali pasiekti tik 18 Eur partneriai. Žemiau pateiktoje statistikoje galite matyti, kiek sėkmingų ir mažiau sėkmingų partnerių yra abiejuose etapuose. O kodėl – tai nusprendžia pirkėjas ir konkurencija.

Ši lentelė Jums padės palyginti savo ir kitų partnerių pardavimus bei pajamas.

Reikia atsižvelgti į abiejų kriterijų visumą, nes dalies pardavusiųjų (iki 19 proc.) pajamos viršijo 500 Eur, o kai kurie gavę iki 99 Eur pajamų pasiekė 85 proc. pardavimų.

***Partneriai, kurie patenka į pirmą stulpelį pagal abu lentelės kriterijus, kuomet ne tik pajamos, bet ir procentas yra mažiausi.

4 – 5 dienų – 10 Eur partnerių rezultatai:

8 – 10 dienų – 18 Eur partnerių rezultatai:

Iš 40 000 grąžintų daiktų, net 27 000 vnt. buvo įvertinti iki 2 Eur. Tad patariame nenešti prastos būklės pigių 1-2 Eur vertės daiktų. Išsamiau: http://musumuges.lt/mamumuge/kokybes-kontroles-kriterijai/

Taip pat norime pranešti, jog šią mugę pasimetusių, t.y. nukritusiomis etiketėmis daiktų kiekis yra šiek tiek sumažėjęs. Ir toliau prašome laikytis etikečių klijavimo bei kabinimo patarimų, atkreipti į tai dėmesį ir teisingai bei kruopščiai ženklinti prekes. Dėl dingusių/pavogtų daiktų su kietųjų žymeklių apsauga buvo tik kelios pretenzijos arba dėl tokių prekių dingimo nebuvo teikta pretenzija. Iš viso dėl dingusių daiktų anketos pildyta 98 kartus. 30-ies partnerių daiktai buvo atrasti. Tik 15 dalyvių pasigedo daugiau nei 2 vnt. Džiaugiamės veikiančiomis prevencinėmis priemonėmis apsisaugant nuo nesąžiningų pirkėjų.