draugai

AKVILE_neg-blue

AKVILĖ – UŽ ŠEIMAS! Natūralus mineralinis vanduo Akvilė dalyvauja Mamų mugėje, atgaivindamas mugės komandą ir savanorius švariausiu vandeniu šeimai.

Pagalbos-sparnas

Pagalbos sparnas – tarptautinis labdaros ir paramo sfondas, teikiantis humanitarinę pagalbą karo paliestiems rytų Ukrainos gyventojams. Nelikite abejingi karo nuskriaustiems žmonėms.

GOLD FM – ŽINANTIEMS VERTĘ

Tai pirmasis radijas Lietuvoje, grojantis TIK originalius 70-ųjų, 80-ųjų populiariosios muzikos hitus. Be auksinių hitų įvairovės, eteryje ypatingą vietą užima ŽINIOS bei teminiai pranešimai. Mūsų šiuolaikinis, skubantis ir brandus klausytojas čia ras rūpestingai atrinktą, patraukliai pateiktą vertingos informacijos gausą

NK-LOGO

„Nėštumo kalendorius“ – nemokamas leidinys besilaukiančiai šeimai ♡ Atmintinės. Užrašai. Kraitelis. Teiraukitės pas savo gydytoją ginekologą arba užsisakykite trumpąja žinute į namus.

tavo-vaikas
 

Portalas mylintiems tėvams

KD-LOGO

“Kūdikio dienoraštis” – nemokamas leidinys, auginantiems kūdikį ♡ Raida. Priežiūra. Lavinimas. Tinkamas užrašams ir skaitiniams visa kūdikystės laikotarpį. Mes už artimą ryšį su vaiku!

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras – didžiausia neformaliojo ugdymo įstaiga Lietuvoje, siūlanti daugiau nei 200 įvairiausių veiklų vaikams, jaunimui ir suaugusiems. LVJC – įkvepia augti!

Didžiausias sėdmaišių gamintojas Lietuvoje, galintis pasiūlyti daugiau nei 1200 sėdmaišių variacijų, jų rasite kiekvienam šeimos nariui: ir vaikams, ir suaugusiems, ir net gyvūnams.

Ištiesk gerumo ranką

VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ jau kelintus metus organizuoja paramos–labdaros akcijas visos Lietuvos sutrikusio vystymosi kūdikių namams, Vilniaus miesto krizių centrui, Vilniaus Verkių mokyklai – daugiafunkciniam centrui, Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų neįgaliųjų centrams, Lietuvoje skurdžiai gyvenantiems senjorams bei nepasiturinčiai gyvenančioms daugiavaikėms šeimoms Lietuvoje.