IŠPARDAVIMAS

2018 m. pavasario-vasaros sezono Mamų mugėje penktadieniais pažymėtoms prekėms bus taikoma -20% nuolaida (galima pažymėti, kad -20% nuolaida galiotų ir visą savaitgalį), o šeštadieniais ir sekmadieniais bus vykdomas išpardavimas: prekės, kurių etiketėje nurodyta “VI-VII -50%”, parduodamos už pusę kainos. Galite pasirinkti, kurioms jūsų prekėms bus pritaikyta nuolaida, koks nuoldaidos dydis ir šią informaciją nurodyti etiketėje.

LABDARA

Neparduotas prekes (arba kai kurias jų) prašome paaukoti labdarai.

Prekes skirkite labdarai jau įvesdami į sistemą prekes, ruošiant etiketes – pažymėkite varnelę prie skilties „Labdara“. Visos paaukotos prekės bus atiduotos socialiai remtiniems vaikams, sunkiai gyvenančioms šeimoms. Jei daiktą nusprendėte parduoti mugėje, ypač už simbolinę kainą (2 eurai ir mažiau), o mugėje jo nenupirko net su 20 ar 50 proc. nuolaidomis – apgalvokite, ar tikrai norėsite tokį daiktą vėl vežtis namo ir pasidėti į spintą? Suteikite savo daiktams laisvę, pažymėkite juos ženkleliu „Labdara“ – Mamų mugė padės nepopuliariam tarp pirkėjų daiktui pasiekti šeimas, kuriose jis iš tikrųjų reikalingas.

PAKABAI GRĄŽINAMI UŽ LABDARAI PALIKTUS NEPARDUOTUS DAIKTUS. Jei paliksite neparduotus drabužius labdarai, po prekių atsiėmimo bus grąžinta tiek pakabų, kiek jų paaukota labdarai. Už parduotas kitas prekes (ne drabužius) pakabų neduodama. Pakabai skiriami pagal sistemoje nurodytą paaukotų neparduotų drabužių skaičių. Pakabų atidavimas vyks tik prekių atsiėmimo dienomis. Drabužiai į mugę priimami tik ant vielinių pakabų, aukojusiems drabužius grąžinami taip pat vieliniai pakabai.