IŠPARDAVIMAS

2017 m. rudens – žiemos sezono Mamų mugėje penktadienį pažymėtoms prekėms bus taikoma -20% nuolaida (galima pažymėti, kad -20% nuolaida galiotų ir visą savaitgalį), o šeštadienį ir sekmadienį bus vykdomas išpardavimas: prekės, kurių etiketėje nurodyta “VI-VII -50%”, parduodamos už pusę kainos. Galite pasirinkti, kurioms jūsų prekėms bus pritaikyta nuolaida, jos dydis  ir tai nurodyti etiketėje.

LABDARA

Neparduotas prekes (arba kai kurias jų) prašome paaukoti labdarai. Visos paaukotos prekės bus atiduotos socialiai remtiniems vaikams ir našlaičiams. AČIŪ!

PAKABOS GRĄŽINAMOS UŽ LABDARAI PALIKTUS NEPARDUOTUS DAIKTUS. Jei paliksite neparduotas prekes labdarai, po prekių atsiėmimo bus grąžinta tiek pakabų, kiek neparduotų drabužių paaukota labdarai. Už parduotas prekes pakabų neduodama. Pakabos skiriamos pagal sistemoje nurodytą paaukotų neparduotų drabužių skaičių. Pakabų atidavimas vyks tik prekių atsiėmimo dieną. Nuo šiol drabužiai į mugę priimami tik ant vielinių pakabų, aukojusiems drabužius grąžinamos taip pat vielines pakabas.