duk

Apie dalyvavimą mugėje ir bilietus

Ar reikia mugės Partnerėms pirkti bilietus?

MAMŲ MUGĖS PARTNERĖMS, PRISTAČIUSIOMS PREKES, BILIETŲ PIRKTI NEREIKIA!

Kam skirti bilietai į mugę? Ar nėščiosioms reikia bilietų?

Bilietai yra skirti tik Lankytojams, t.y. pirkėjams, nepristačiusiems prekių, ir tik pirmosiomis atviros prekybos dienomis (ketvirtadieniais, kovo 15 ir 22 d.) dvi pirmąsias atviro apsipirkimo valandas. DĖMESIO! Lietuvos valstybės 100-mečio proga- 100 nemokamų bilietų mugės pirkėjams. Pirmąsias atviros prekybos dienas (50 bilietų kovo 15 ir 50 bilietų kovo 22 d.) nemokamais bilietais bus apdovanoti pirmieji atvykę pirkėjai. Nėščiosios (II ir III trimestrą besilaukiančios) ir neįgalius vaikus auginantys tėvai gali apsipirkti bilieto laiku nemokamai. Panašiuose renginiuose pirmosiomis valandomis būna daugiausia pirkėjų, todėl, siekiant geriau paskirstyti žmonių srautus, nuspręsta naudoti bilietą. Visą sumą už bilietą Mamų mugė skiria pirmojo vaikų hospiso steigimui paremti. 

Kaip įsigyti bilietus mugės Lankytojams, kurie tik nori apsipirkti?

Bilietus bus galima įsigyti prie įėjimo į Mamų mugę. Bilieto kaina – 5 Eur. Bilietų skaičius ribotas.

BILIETAS LANKYTOJAMS skirtas apsipirkti pirmosiomis atviros prekybos dienomis, ketvirtadieniais, kovo 15 ir 22 d. 10-12 val.  Bilietai bus parduodami prie mugės durų.

 Lietuvos valstybės 100-mečio šventės proga- Mamų mugė dovanoja 100 nemokamų bilietų mugės pirkėjams. Pirmąsias atviros prekybos dienas (50 bilietų kovo 15 ir 50 bilietų kovo 22 d.) nemokamais bilietais bus apdovanoti pirmieji atvykę pirkėjai.

Kiekvienam suaugusiajamm reikia bilieto, nereikia tik vaikams iki 14 metų, bet mažamečių vaikų dėl jų pačių saugumo rekomenduojama į mugę nesivesti.

Ar Lankytojai, nusipirkę bilietus, turi privilegijų apsiperkant?

2018 M. PAVASARIO- VASAROS SEZONO ATVIROJE MAMŲ MUGĖJE BUS GALIMA APSIPIRKTI ŠIA EILE:

Pirmenybinis apsipirkimas perkant bilietą:
KOVO  15 d.   10-12 val.

KOVO  22 d.   10-12 val.

Atviras apsipirkimas:

Įžanginė mugė:
 kovo 15 d.   12-20 val.
kovo 16 d.   10-18 val. (- 20 % pažymėtoms prekėms)
kovo 17 d.   10-18 val. (- 20 % arba – 50 % pažymėtoms prekėms)
kovo 18 d.   10-13 val. (- 20% arba – 50 % pažymėtoms prekėms)

Pagrindinė mugė:
 kovo 22 d.   12-20 val.
kovo 23 d.   10-18 val. (- 20 % pažymėtoms prekėms)
kovo 24 d.   10-18 val. (- 20 % arba – 50 % pažymėtoms prekėms)
kovo 25 d.   10-13 val. (- 20% arba – 50 % pažymėtoms prekėms)

Rekomendavau draugėms Mamų mugę. Kaip man gauti Nuolaidos čekį?

Jei dalyvavote ankstesnėje Mamų mugėje ir dalyvaujate šioje mugėje,  gali registruotis ir jūsų rekomenduotos draugės. Jos registracijos metu, kai klausiama, iš kur sužinojo apie Mamų mugę, turi pasirinkti, kad rekomendavo DRAUGAS ir įrašyti tą jūsų elektroninio pašto adresą, kuriuo jūs registravotės. Tada jūs „užsidirbsite” 8 Eur Nuolaidos čekį, kurį galėsite panaudoti mugės metu.

Ar galima Mamų mugėje atsiskaityti bankinėmis kortelėmis?

Taip, Mamų mugės metu galima atsiskaityti banko kortelėmis.

Kokia yra nėščiųjų, besilaukiančių II ir III trimestrą ir neįgalius vaikus auginančių tėvų apsipirkimo tvarka?

Nėščiųjų, besilaukiančių II ir III trimestrą ir neįgalius vaikus auginančių tėvų apsipirkimas galimas jau pirmomis atviro apsipirkimo dienomis, ketvirtadieniais ryte, kovo 15 ir 22 d., nuo 10 val. Nuo 10 iki 12 val. tą dieną apsiperka lankytojai su bilietais, jums bilieto pirkti nereikia. 

Section

Empty section. Edit page to add content here.

Apie registraciją, mokesčio sumokėjimą ir naudojamas naršykles

Jei dalyvavau rudens mugėje, ar man reikia registruotis iš naujo?

Norint tapti Mamų mugės Partnere, pirmą kartą jungiantis prie sistemos reikia REGISTRUOTIS. Jei buvote anksčiau Mamų mugės Partnere, registruotis iš naujo nereikia, reikia tik PRISIJUNGTI.

Kaip registruotis į Mamų mugę?

 1. REGISTRACIJA į Mamų mugę
  1. Mamų mugės tinklapyje paspauskite REGISTRUOTIS /PRISIJUNGTI klavišą.
  2. Atsidaro muge.mamumuge.lt puslapis.
  3. Įveskite savo duomenis ir vėl paspauskite REGISTRUOTIS.
  4. Į pašto dėžutę iš mamumuge.lt  ateis laiškas su Jūsų paskyros aktyvavimo nuoroda. Jei laiško nėra tarp Gautųjų Pagrindinių laiškų, pažiūrėkite, gal jis yra Reklamos, Junk failų segtuvuose.
  5. Iš mamumuge.lt gautame laiške patvirtinkite savo registraciją, paspausdami šalia esančią nuorodą.
  6. Vieną kartą atlikus šią registraciją, norint pakartotinai prisijungti, reikės įvesti tik savo el.pašto adresą ir slaptažodį bei paspausti PRISIJUNGTI.
  7. Prisijungus prie sistemos, norint pilnai naudotis programa, pirmiausia reikia ATLIKTI MOKĖJIMĄ (Partnerio mokestis – 10 Eur už dalyvavimą Pagrindinėje mugėje arba 18 Eur už dalyvavimą Įžanginėje+ Pagrindinėje mugėje (kurios trukmė dvigubai ilgesnė)). Nesumokėjus Partnerio mokesčio, ruošti etikečių negalima. 

  Visi atsiskaitymai vyksta per  Mamų mugės sitemoje,  Partnerio paskyroje nurodytą sąskaitą, esančią  bet kuriame Lietuvos banke arba per paysera.lt, t.y. Partneris turi susikurti sąskaitą Paysera sistemoje. Registracijos mokestį galima sumokėti pasirinktinai iš nurodytų bankų.

Kaip sumokėti registracijos mokestį?

Jei nesumokėjote Partnerio registracijos mokesčio registruojantis, PRISIJUNKITE su savo slaptažodžiu www.mamumuge.lt, po to savo paskyroje paspauskite ikoną „Sumokėti dalyvio mokestį“ ir sumokėkite…

Ar galima registracijos mokestį sumokėti pavedimu, ne per Paysera sistemą?

Visi atsiskaitymai vyksta per Mamų mugės sistemoje Partnerio paskyroje nurodytą sąskaitą, esančią bet kuriame Lietuvos banke arba per  Paysera, t.y. iki mugės pabaigos Partneris/ė privalo įrašyti savo sąskaitos numerį Mamų mugės Partnerio paskyroje arba susikurti sąskaitą Paysera sistemoje. Registracijos mokestį galima sumokėti pasirinktinai iš nurodytų bankų.

Kodėl reikalingas asmens kodas?

Asmens kodą naudosime deklaruojant gyventojams išmokėtų B klasės pajamų formą (FR0471, jei išmokėtos pajamos yra 60 EUR. ir daugiau), įsipareigodami laikytis LR asmenų teisinės apsaugos įstatymo.

Pažymime, kad mūsų gautais duomenimis B klasės pajamos iki 2500 EUR. per metus yra neapmokestinamos. Taip pat jos neįtakoja motinystės pašalpos dydžio. Jei Jums aktuali VMI ir SODROS patvirtinanti informacija, labai prašome dėl iškilusių klausimų kreiptis tiesiogiai į šias institucijas.

Paaiškiname, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo (toliau – GPMĮ) 33 str. 2 dalimi, juridinis vienetas, per mokestinį laikotarpį išmokėjęs gyventojams išmokas, kurios pagal mokesčio mokėjimo tvarką priskiriamos B klasės pajamoms, privalo iki kalendorinių metų, einančių po to mokestinio laikotarpio, vasario 1 dienos pateikti mokesčio administratoriui „Gyventojams išmokėtų išmokų, pagal mokesčio mokėjimo tvarką priskiriamų B klasės pajamoms pažymą“ (forma FR0471).

Kokią naršyklę rekomenduojate darbui su Mamų mugės registracijos, prekių įvedimo ir apskaitos bei etikečių spaudinimo programa?

Geriausia naudoti Google Chrome naršyklę. Jei jūsų šiuo metu naudojama naršyklė negali veikti su šiuo puslapiu (neteisingai atvaizduoja prekes, neveikia dalis funkcionalumo), prašome naudoti rekomenduojamą naujausią Google Chrome naršyklę – tada puslapis bus atvaizduojamas teisingai.

Koks yra Mamų mugėje dalyvaujančių Partnerių limitas?

Mamų mugėje nuo 2018 pavasario vasaros sezono gali dalyvauti iki 2000 Partnerių: Pagrindinėje mugėje 1350, Įžanginėje mugėje 650. Dalyvaujančiais Partneriais laikomi prisiregistravę ir dalyvio mokestį sumokėję asmenys.

Apie Paysera sistemą ir VISA kortelę

Kaip atsidaryti Paysera sąskaitą?

 1. PAYSERA sąskaitą galite atsidaryti šiuo adresu: https://www.paysera.lt/lt/registration
 2. Užpildykite pateiktą formą ir spauskite „Atidaryti sąskaitą“
 3. Aktyvuokite sąskaitą, paspausdami ant nuorodos atsiųstos į Jūsų el. paštą.

Kaip pasipildyti sąskaitą?

 1. Prisijunkite prie savo paskyros internetinėje svetainėje www.paysera.lt
 2. Kairiajame meniu pasirinkite „Sąskaitų -> Papildymas“. Išsirinkite Jums patogiausią sąskaitos papildymo būdą. Sąskaitą galite pasipildyti per bet kurį lietuvišką banką, taip pat Lietuvos pašto skyriuose, Paypost, Lietuvos spaudos ir Narvesen kioskuose, Perlo bei Foxbox terminaluose.

Apie pristatomas prekes

Ar galima parduoti praėjusioje mugėje likusias prekes?

Mamų mugės partnerės, kurios norės parduoti likusias po praėjusios mugės prekes, galės jas pristatyti ir parduoti:

 • šios prekės turi tikti sezonui,
 • sumokėti sutarties mokestį,
 • priskirti Vilniaus mugei,
 • suvesti, atspausdinti ir pritvirtinti NAUJAS etiketes,
 • jei kai kurioms prekėms bus naudojama apsauga, pažymėti apsaugotas prekes duomenų bazėje.

Kiek prekių galiu atvežti į mugę pardavimui?

Pristatyti galima ne mažiau kaip 15 ir ne daugiau kaip 180 prekių, iš kurių ne daugiau kaip 100 vienetų gali būti rūbai (ant pakabų) ir ne daugiau kaip 80 vnt. batai bei įvairūs daiktai (žaislai, knygos, inventorius).

Ar pardavinėti prekes reikės pačiai?

Ne, tereikia atvežti. Prekes parduos mugės organizatoriai.

Ar galima bus privažiuoti prie salės ir iškrauti prekes?

Taip, Vilniuje bus galima privažiuoti prie Gariūnų salės ir iškrauti prekes. 

Ar į pavasario- vasaros sezono mugę priimsite žiemos sezono rūbus ir avalynę?

Ne, žieminius rūbus sudėkite į dėžes ir atvežkite juos į rudens-žiemos mugę. Pavasario- vasaros mugėje prekiausime tik pavasario ir vasaros rūbais ir batais. 

Ar galima mamų mugėje parduoti tokius daiktus, kaip kūdikio lovelę, staliuką, lopšiuką, dviratuką ir pan.?

Taip, laukiame ir tokių daiktų. Mugėje prekiaujame ne tik rūbeliais, bet ir įvairiausiais daiktais, ko reikia vaikui ir jo auginimui nuo rašomojo stalo iki pačiūžų, knygų ir CD…

Ar galima atnešti visus metus naudojamus drabužėlius (bodžiukai ir kt.)?

Taip, galima, bet kiekvienos rūšies iki 10 vnt.

Ar galima parduoti minkštus žaislus?

Galima iki 5 vnt. geros kokybės minkštų žaisliukų.

Ar priimate nėštukių daiktus?

Taip.

Ar galima parduoti šliaužtinukus?

Taip, nes šliaužtinukai nėra apatinis trikotažas.

Apie prekės paruošimą ir etiketės prikabinimą

Ar būtina pristatyti drabužėlius su vielinėmis pakabomis?

Prekės į mugę turi būti pristatytos taisyklingai sukabintos ant vielinių pakabų ir pilnai paruoštos, supakuotos, su etiketėmis. Tinka tik vielinės pakabos. Kelnės prisegamos su žiogeliu prie vielinės pakabos. Išskirtinėmis sąlygomis vielinių pakabų ir žiogelių galite įsigyti www.assorti.lt  bei Assorti parduotuvėse. Pakabų negrąžinsime – tiesiog būtų per sunku jas atskirti ir rūšiuoti. Pakabos bus atiduotos pirkėjui su jūsų preke. Neparduoti daiktai (jei tokių liks) ir neaukojami labdarai, grąžinami su pakaba. Jei dalyvė paliks prekių labdarai, tai po prekių atsiėmimo jai bus grąžinta tiek pakabų, kiek ji paaukojo labdarai.

Kur ir kaip prikabinti etiketes?

Rūbams ar kitiems medžiaginiams gaminiams etiketes prikabinkite žiogeliu (dešinės pusės viršutinėje dalyje) arba prisiūkite siūlu. Jei smulkius daiktus dedate į skaidrią pakuotę, etiketę įdėkite į pakuotės vidų (taip, kad aiškiai matytųsi). Plastikiniams, mediniams gaminiams etiketes prilipinkite lipnia juosta. Svarbiausia klijuojant etiketę – kad ji aiškiai matytųsi, nepasimestų, nenukristų ir nesugadintų daikto! NEUŽKLIJUOKITE BARKODO lipnia juosta – negalėsime nuskenuoti prekės!

Patarimas: žiogelius taip pat galite išskirtinėmis sąlygomis įsigyti Assorti .lt parduotuvėse bei internete.

Ar etiketes galima užpildyti ranka?

Ne, etiketės turi turėti barkodą.

Ar galima etiketę prie rūbelių priklijuoti lipnia juosta?

Ne, negalima. Jei nenaudojate žiogelių, tai etiketę galima tik prisiūti.

Ar tinka smulkių daiktų pardavimui maisto maišeliai? Ar reikia ieškoti maišelių su “užtrauktuku“? Kokias prekes sudėti į vieną maišelį?

Tinka bet kokia skaidri ir sandari pakuotė. Gali būti užtraukiamas maišelis arba tvirtesnis polietileno maišelis, dailiai užklijuotas lipnia juosta. Svarbu, kad smulkūs daiktai neiškristų bei estetiškai atrodytų, o prekę patikrinus specialiai tam skirtoje patikros vietoje mugės darbuotojas galėtų pakartotinai pakuotę užklijuoti. Į vieną maišelį rekomenduojame dėti smulkmenas, skirtas vienai amžiaus grupei bei lyčiai, tarkim 3-5 metukų mergytei. Tuomet pardavimas vyks daug sklandžiau. 

Apie prekių atsiėmimą, labdarą ir atsiskaitymą už parduotas prekes

Kada galima pasiimti neparduotas prekes? Kam aktualus išrūšiavimo mokestis?

Neparduotas prekes būtina atsiimti iškart po mugės tvarkaraštyje nurodytą dieną (žiūr. DATOS IR VIETA).

Dėl nepopuliarių (senamadiškų; neadekvačiai įvertintų) arba itin didelių atsiimamų ir neaukojamų daiktų kiekių, taikomas išrūšiavimo mokestis ATSIIMANTIEMS VIRŠ 50 PREKIŲ. Atsiimantiems  iki 49 prekių – 0 Eur, 50 ir daugiau- 5 eurai,  80 ir daugiau prekių – 8 eurai. Bendruomenės nariams – 0 eurų. 

Jei pasimetė mano prekės etiketė, ar galėsiu atsiimti tą prekę?

Taip, jūs galėsite surasti savo prekę be etiketės ir pasiimti ją tvarkaraštyje nurodytą dieną kartu su neparduotomis prekėmis.

Ar gali mano daiktus atsiimti kitas žmogus?

Gali tik kitas šios mugės Partneris su jūsų asmens dokumento kopija. SVARBU! Jei prekes atsiima jūsų asmeniškai žodžiu įgaliotas kitas šios mugės Partneris, yra tikimybė, kad jis neatpažins ir neatsiims jūsų prekių, jei nuo jų bus nukritusios etiketės.

Ar galima atnešti daiktus labdarai, nebandant parduoti prekių?

Taip, šioje mugėje galima atnešti vaikams ir suaugusiems skirtus rūbus ir iškart paaukoti labdarai.

Kada ir kokiu būdu gausiu pinigus už parduotas prekes?

Pinigus už parduotas prekes gausite į bet kurio Lietuvos banko savo sąskaitą, kuri turi būti nurodyta Mamų mugės Partnerio paskyroje arba į Paysera sąskaitą per 15 DARBO DIENŲ nuo mugės pabaigos. 

Esant neaiškumams, reiktų kreiptis į Paysera

Kontaktai:
Parašykite mums
paysera@paysera.lt
+370 5 2071558
I – VII nuo 8:00-20:00val.

Turite neatsakytų klausimų?

Jei buvote ar ketinate būti Mamų mugės partnere, kviečiame prisijungti prie uždaros grupės MAMŲ MUGĖS PARTNERIŲ FORUMAS. Šioje grupėje galėsite bendrauti tarpusavyje, ruoštis naujoms mugėms ir dalintis patirtimi. Be to, grupės narėms bus teikiama išsamesnė informacija apie pasiruošimą mugėms. Junkimės ir dalinkimės!