PAGRINDINĖS 2018 PAVASARIO- VASAROS MAMŲ MUGĖS SEZONO NAUJIENOS

Atkurtos Lietuvos šimtmetį paminėkime kartu! Ta proga mugėje prekyba vyks 10 dienų, Jūsų laukia šimtai dovanų: 100 dovanų partneriams, 100 dovanų savanoriams, 100 dovanų pirkėjams! Pasitikdami Šimtmetį ir toliau kuriame Lietuvos šeimų bendruomenę, skatiname nuoširdų rūpestį aplinka ir šalia esančiais žmonėmis.  Tai mūsų visų šventė, švęskime kartu! 

PLAČIAU APIE LIETUVOS ŠIMTMEČIO ŠVENTIMĄ MAMŲ MUGĖJE KVIEČIAME SKAITYTI ČIA

GOLD FM – MAMŲ MUGĖS RADIJAS.  Radijo stoties „Gold FM“ eteryje transliuosime pokalbius, reportažus ir nuotaikas iš šio pavasario „Mamų mugės“. Radijo dažnis Vilniuje 102,6 FM. Nuo šiol praktiški patarimai Mamų mugės partneriams, pirkėjams ir radijo eteryje – kviečiame klausytis!

DVIGUBAI·ILGESNĖ MUGĖ, DAUGIAU DALYVIŲ. Naujiena – bandymas, planuojamas kol kas tik  pavasario – vasaros mugėje. Augantis dalyvių skaičius, kelias muges pasiektas dalyvių limitas ir maksimalus daiktų kiekis, kuris jau sunkiai aprėpiamas pirkėjui  paskatino prailginti mugę, suteikiant galimybę mugėje dalyvauti daugiau dalyvių ir suteikti patogesnį apsipirkimą pirkėjams. Partnerių ir pirkėjų patogumui šį kartą mugė bus ilgesnė, iš dviejų etapų – vyks PAGRINDINĖ (limitas 1350 dalyvių, 10 Eur)  kovo (21)22-25 d. ir „ĮŽANGINĖ plius“ (limitas 650 dalyvių papildomai  8 Eur; viso 18 Eur ) mugės kovo (14)15-18 d. Pristatomų prekių limitas 180 vnt . (100 vnt. rūbų su pakabomis (tame tarpe 5 Damos rūbai) +80 Daiktų) Plačiau apie „ĮŽANGINĖS plius“ mugės  ir PAGRINDINĖS mugės idėją ČIA

SEMINARAS NORINTIEMS SĖKMINGAI DALYVAUTI MAMŲ MUGĖJE. Jei norite dalyvauti mugėje ir būti sėkmingi, turite klausimų apie dalyvavimo taisykles ir organizatoriaus atsakomybes – dalyvaukite vieninteliame seminare vasario 18 d., 11 val., su Mamų mugės sumanytoja ir organizatore Jurga Barbora Jauniškiene. Per 6 metus sukaupta patirtis ir žinios, IT programos paslaptys vartotojui, pristatomų daiktų kainodaros metodika ir didžiausio komiso Baltijos šalyse sėkmės receptas. Vietų skaičius ribotas, skubėkite užsiregistruoti ČIA

NUO ŠIOL ATSISKAITYMAS PER VISUS LIETUVOS BANKUS. Lėšas už parduotas prekes išmokėsime į Partnerio paskyroje nurodytą banko sąskaitą. Atkreipiame dėmesį, kad savo paskyroje nenurodžius asmeninės banko sąskaitos, esančios bet kuriame iš Lietuvoje veikiančių bankų, partnerio pelnas bus pervedamas į Paysera sąskaitą pagal paskyroje nurodytą el. pašto adresą.

DĖL ŠV. VELYKŲ VĖLESNIS NEPARDUOTŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR ATSISKAITYMAS. Grąžinimo datos ir laikas skelbiami mugės TVARKARAŠTYJE. Atsiskaitymas už parduotas prekes vyks po 15 darbo dienų nuo paskutinės mugės dienos.

PREKIŲ ATSIĖMIMAS NUO ŠIOL PAGAL IŠ ANKSTO REZERVUOJAMĄ LAIKĄ (KAIP IR DAIKTŲ PRISTATYMUI). Rezervuoti laiką prekių atsiėmimui savo paskyroje galėsite mugei pasibaigus.

MUGĖS STATISTIKA. Praėjusioje mugėje rekordą pasiekusio Partnerio pelnas viršijo 770 eurų! Siekdami užtikrinti visų Partnerių sėkmę kviečiame atidžiau paanalizuoti Mamų mugės pateiktą BAROMETRĄ, kuris padės įsivertinti savo rezultatus ir prognozuoti sėkmingą dalyvavimą ateityje.

KOVO 14-18 D. RIBOJAMAS ETIKEČIŲ SUVEDIMAS Į SISTEMĄ MUGĖS DARBO METU. Norime atkreipti dėmesį, kad kovo 14-18 d., kuomet Mamų mugėje vyksta prekyba, etikečių suvedimas ir spausdinimas bus stabdomas. Patariame planuoti savo laiką, etiketes galėsite suvesti iki 10 val. arba vakare mugei pasibaigus. Pasitikrinti mugės darbo laiką galite DATOS IR EIGA.

SĖKMINGIAUSIŲ PARTNERIŲ PRIVILEGIJOS. Sėkmingiausiems Partneriams ir šią mugę paruoštos išskirtinės sąlygos. Praėjusioje mugėje pardavusių daugiau nei 85 proc. prekių arba gavusių 500 ir daugiau eurų pajamų (prieš nuskaitant mugės komisinį mokestį) privilegijos: 1. Priėmimas ir atsiėmimas be eilės (nereikia rezervuoti pristatymo laiko); 2. Nemokamas prekių išnešiojimas. Sėkmingiausių partnerių ID sąrašas: ČIA.

ATNAUJINTAS IŠRŪŠIAVIMO MOKESTIS, NUO ŠIOL TAIKOMAS ATSIIMANTIEMS VIRŠ 50 PREKIŲ. Atsiimantiems  iki 49 prekių – 0 Eur, 50 ir daugiau prekių – 5 eurai, 80 ir daugiau prekių – 8 eurai. Bendruomenės nariams – 0 eurų. Skatiname visus partnerius į mugę pristatyti tik paklausias prekes, įvertintas protingomis kainomis, o neparduotas nedidelės vertės prekes iš anksto planuoti skirti labdarai. Kad išvengtumėte išrūšiavimo mokesčio rekomenduojame visas prekes, ypač kurių vertė iki 2 eurų, iš karto pažymėti labdarai.

ATNAUJINTA PARTNERIO SUTARTIS. Prieš kiekvieną mugę Bendradarbiavimo ir partnerystės sutartis atnaujinama. Prašome ir labai rekomenduojame prieš sumokant registracijos mokestį įdėmiai perskaityti atnaujintą sutartį ir atnaujintas taisykles mūsų tinklapyje, su kurių sąlygomis dalyvaudami sutinkate.  

TAPATYBĖS TIKRINIMAS. Primename, kad partneris asmeniškai užsiregistruoja, pristato prekes, atsiima neparduotas prekes ir vykdo visas Partnerio pareigas, su kuriomis susipažino pasirašęs sutartį. Priėmimo ir atsiėmimo metu į salę neįleidžiami pašaliniai asmenys, įeiti gali tik šios mugės Partneriai, tikrinama Partnerių tapatybė (būtina turėti pasą, asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą). Jūsų prekes gali pristatyti ir atsiimti tik šioje mugėje dalyvaujantis kitas Partneris – su jūsų asmens dokumento kopija.

VAIKAI NEĮLEIDŽIAMI Į SALĘ PRIĖMIMO METU. Į prekių pristatymą atvykite be mažamečių (iki 14 metų) vaikų, jei atvykote su vaikais privalėsite įsigyti prekių išnešiojimo paslaugą.

PAKABAI TIK VIELINIAI. PAKABŲ GRĄŽINIMAS. Jei paliksite neparduotas prekes labdarai, po prekių atsiėmimo bus grąžinta tiek pakabų, kiek rūbų buvo paaukota labdarai. Nuo šiol drabužiai priimami tik ant vielinių pakabų.

SAVANORYSTĖ IR DARBAS. Kviečiame tapti Mamų mugės savanoriais, Bendruomenės nariais ir darbuotojais. Savanorių REGISTRACIJA prasidės 2018 m. vasario 12 d. Kaskart mugėje sulaukiame per 100 savanorių pagalbos! Komandai, Bendruomenei ir savanoriams suteikiama išskirtinė galimybė apsipirkti pirmiesiems. Dėl savanorystės kreipkitės  mmsavanoriai@gmail.com, o dėl darbo ir narystės Mamų mugės Bendruomenėje – team@mamumuge.lt. 

 PROJEKTAS VAIKAS – VAIKUI. Džiaugiamės, kad ne tik aukojate labdarai daiktais, bet ir dalinatės savo pelnu dalį jo skirdami vaikų hospiso statyboms. Junkitės prie projekto VAIKAS-VAIKUI, kuriame dalyvauja ugdymo įstaigos. Galbūt jūsų vaikų mokykla ar darželis dalyvautų?

Primename, kad Mamų mugės partneriu tampama savanoriškai ir sutinkama su visomis renginio taisyklėmis, taip pat su MAMŲ MUGĖS PARTNERIO TAISYKLĖMIS.

ATSAKYMUS Į RŪPIMUS KLAUSIMUS GALITE RASTI:

Pasidalinti įrašu