PAGRINDINĖS 2019 PAVASARIO-VASAROS MAMŲ MUGĖS SEZONO NAUJIENOS

2019 pavasario-vasaros sezono Mamų mugės NAUJIENOS

Mielieji 2019 PV  „Mamų mugės“ Partneriai, 

Ypač DŽIAUGIAMĖS puikiais ir sėkmingais 2018 metų rudens-žiemos sezono „Mamų mugės“ rezultatais.  Išsamiau apie I ir II etapo Partnerių pasiekimus rasite 2018 m. rudens-žiemos mugės statistikoje- Barometre ČIA

KVIETIMAS Kviečiame visas Mamų mugės partneres prisijungti prie viešinimo apie renginį programos. ČIA rasite paruoštą skelbimą apie Mamų mugę. Gal turite galimybę skelbimą atsispausdinti ir pakabinti (prieš tai suderinus ) savo vaiko (-ų) darželio grupėje, būrelyje, mokyklėlėje, savo darbo skelbimų lentoje, namų laiptinėje ir t.t. ? Kartu skleisdami žinią apie Mamų mugę sulauksime didesnio srauto pirkėjų! Ačiū Jums.

VIP NARIAI Taip pat labai smagu, kad sėkmingiausių Partnerių sąrašas vis didėja!  Ar po 2018 RŽ Mamų mugės tapote VIP nariu- galite pasitikrinti ŠIAME  sąraše.  Sėkmingiausiems Partneriams ir šią mugę siūlome pasinaudoti privilegijomis: 1. Prekių priėmimas ir atsiėmimas be eilės (nereikia rezervuoti pristatymo laiko); 2. Nemokamas prekių išnešiojimas.

PIRMAJAM LIETUVOJE VAIKŲ  HOSPISO STEIGIMUI – 10 tūkstančių eurų.  Mielieji, Partnerės ir Partneriai, norime nuoširdžiai padėkoti, kad vaikų hospisui per visas muges bendrai paaukota daugiau nei 10 000 Eur. Ir toliau  kviečiame jus paremti pirmo Lietuvoje hospiso vaikams steigimą. 2018 metais partneriai ir „Mamų mugės“ renginio organizatorius kartu paaukojo 3 182,77 Eur.

VIENA AKTUALIAUSIŲ NAUJIENŲ – PREKIŲ PRISTATYMAS VYKS DVI DIENAS. Jūsų patogumui I etapo prekių pristatymas vyks dvi dienas. Daiktus mugei pristatyti kovo 17 d. arba kovo 18 d. galės tie mugės partneriai, kurie sumokėjo 18 eurų registracijos mokestį. Partneriai, sumokėję 10 eurų registracijos mokestį, prekes pristatys kovo 24-ąją.

DĖMESIO! KOVO 20-24 D. GALI BŪTI RIBOJAMAS ETIKEČIŲ SUVEDIMAS Į SISTEMĄ MUGĖS DARBO METU. Ši žinia aktuali II etapo (mokėjusiems 10 eur. registracijos mokestį) Partneriams  Norime atkreipti dėmesį, kad KOVO 20-24 d., kuomet Mamų mugėje vyksta prekyba, etikečių suvedimas ir spausdinimas gali būti stabdomas. Patariame planuoti savo laiką, etiketes galėsite suvesti iki 9 val. ryto arba vakare, mugės darbo dienai pasibaigus. Pasitikrinti mugės darbo laiką galite DATOS IR EIGA.

SUSTIPRINAMAS PREKIŲ KOKYBĖS TIKRINIMAS. Kiekvienos „Mamų mugės“ metu vykdoma pristatomų daiktų kontrolė, (plačiau apie Kokybės Kontrolės Kriterijus-ČIA)  nes siekiama, kad mugės asortimentas pateisintų visų pirkėjų lūkesčius. 2019 metų pavasario-vasaros sezono mugėje bus dar kruopščiau tikrinama pristatomų prekių kokybė bei jų paruošimas pagal taisykles.  (Prekių paruošimo taisyklės- ČIA) .Priimsime ne daugiau 80 vnt. rūbų ant pakabų, atidžiai peržvelgsime žymėjimą etiketėse. Neteisingi įrašai etiketėje (rūbas įvedamas ne kaip Apranga, o kaip Įvairenybės ar pan.), siekiant pristatyti didesnį rūbų kiekį, bus vertinama kaip grubus pažeidimas ir tokie rūbai nebus priimami į prekybą. Jei ženklinimo neatitikimas bus pastebėtas jau pačioje prekybos salėje, rūbas bus pašalintas iš prekybos. Labai prašome atkreipti dėmesį į etiketės kokybę- prekių su nenuskaitomomis etiketėmis- nepriimsime. Plačiau apie etikečių paruošimą ČIA

LABDARAI BUS PRIIMAMI TIK TVARKINGI DAIKTAI. Daugiau dėmesio bus skirta ir daiktams, kuriuos Jūs pažymėjote Labdaros ženkliuku. Būtinai perskaitykite informaciją, jei ketiname aukoti labdarai, kuri pateikta ČIA 

PREKIŲ PRISTATYMO METU VEIKS PREKIŲ SAUGOJIMO ZONA. Dėl prekių pristatymo metu susidarančių didžiulių spūsčių įvažiavime į požeminę rampą, keičiame automobilių parkavimo tvarką . Nuo šiol atvežus prekes (nesvarbu, kokį kiekį pristatote, jas atsinešus į mugės patalpą) prašome jas palikti Daiktų saugojimo zonoje, kuri bus įrengta eilės pradžioje. Daiktus palikę daiktų saugojimo zonoje, turite išvairuoti  savo automobilį iš rampos į viršutinę aikštelę ir į mugės patalpą sugrįžti per G3 įėjimą,  eskalatoriumi žemyn ir tuomet tęsti prekių pridavimo procesą. Požeminėje rampoje parkuoti automobilį ilgiau nei 10 min. DRAUDŽIAMA. Daiktų saugojimo zonoje Jūsų daiktai bus saugomi ir prižiūrimi, kol jūs grįšite.

KEIČIASI PREKIŲ IŠDĖSTYMO PASLAUGOS KAINA. Prekių išdėstymo paslauga: iki 60 prekių – 8 Eur.; 60-99 prekės – 10 Eur.; 100 ir daugiau prekių – 15 Eur. Išdėstymo paslaugą galima įsigyti vietoje mokant tik grynais pinigais, rezervuoti išdėstymo paslaugą GALIMA PASPAUDUS ČIA

KEIČIASI NEPARDUOTŲ PREKIŲ IŠRŪŠIAVIMO MOKESTIS. Kasmet kartojasi problema, kad į mugę yra pristatoma daug per brangiai įvertintų arba didžiuliai kiekiai ypač pigių, nekokybiškų daiktų, kurie nedomina pirkėjų. Siekiant išvengti didžiulių nepatogumų tiek pirkėjams, tiek partneriams ir organizatoriams, nuspręsta keisti išrūšiavimo mokesčio tarifus:  atsiimantiems iki 49 prekių – 0 Eur, 50 ir daugiau prekių – 8 eurai, 80 ir daugiau prekių – 10 eurų, 100 ir daugiau prekių – 20 eurų. Bendruomenės nariams – 0 eurų. Labai prašome itin atsakingai įvertinti pristatomų į mugę prekių kiekius, jų kainas ir kokybę.

VIP NARIO STATUSAS. 2019 metų pavasario-vasaros sezono VIP narių sąrašas – ČIA.

Norime informuoti, kad nuo šios, 2019 metų pavasario-vasaros sezono, mugės keisis viena iš tapimo VIP nariu sąlygų. Jei Partnerio parduotų prekių suma (neatskaičiavus komiso) sudarys 500 Eur, arba pardavimų procentas sieks 85 proc., bet pasibaigus einamajai mugei Partneriui dėl likusių neparduotų prekių didelio kiekio taikomas Išrūšiavimo mokestis, jis neteks VIP nario statuso.

Visi pakeitimai daromi siekiant, kad mugės organizavimas vyktų kuo sklandžiau, gerėtų mugės Partnerių aptarnavimas, taptume dar patrauklesni pirkėjams ir jų sulauktume daugiau. Iki susitikimo 2019 PV Mamų mugėje!

Pasidalinti įrašu