Permokos grąžinimas

Informacija aktuali TIK dalyvavusiems 2016 m. pavasario-vasaros sezono mugėje ir iki šiol negrąžinusiems permokos.

Jei dar negrąžinote permokos, kuri susidarė po 2016 m. pavasario-vasaros mugės ir apie kurios buvimą Jūs buvote ne kartą informuoti, prašome ją grąžinti. Minėtoji permoka susidarė, išmokėjus Jums pelno dalį, klaidingai atskaičius ne 30 % komisinių, kaip numatyta pagal sutartį, bet 25 %.

Apgailestaujame, kad nesuskubote permokos grąžinti laiku.

Po 2016 m. pavasario-vasaros vykusios mugės tikslų konkrečiam asmeniui susidariusį permokos dydį galite pasižiūrėti ir sužinoti savo Mamų mugės Partnerio paskyroje skyrelyje „Mano Finansai“.

Siūlome būdus permokai grąžinti:

·         A. Per Paysera.lt sistemą, iš savo sąskaitos darydami pavedimą į mamumuge@gmail.com sąskaitą. Mokėjimas Paysera sistemoje NEMOKAMAS, nėra JOKIŲ mokesčių. Mokėjimo paskirtis: Permokos grąžinimas už 2016 pavasario-vasaros mugę (nurodyti savo ID).

·         B. Per banką, mokėdami gavėjui VŠĮ „Mamų mugė“, banko sąskaita: LT92 7044 0600 0791 1605, Įmonės kodas: 303101630. Mokėjimo paskirtis: Permokos grąžinimas už 2016 pavasario-vasaros mugę (nurodyti savo ID).


Informaciją apie permokos grąžinimą rasite ir mūsų puslapyje: 
www.mamumuge.lt.

Perspėjame, kad kitoje mugėje dalyvavimo sąlygos sugriežtinamos ir nebus galimybės vengiant grąžinti permoką registruotis ir dalyvauti/atvykti į mugę kito asmens vardu. Tokie dalyviai bus išbraukiami iš Partnerių sąrašo be atskiro perspėjimo ir neįleidžiami į mugę.

Tikimės geranoriško Jūsų bendradarbiavimo.