Permokos grąžinimas

Informacija aktuali TIK dalyvavusiems 2016 m. pavasario-vasaros sezono mugėje ir iki šiol negrąžinusiems permokos.

Pakartotinai primename, kad dar negrąžinote permokos, kuri susidarė po 2016 m. pavasario-vasaros mugės ir apie kurios buvimą Jūs buvote ne kartą informuoti. Minėtoji permoka susidarė, išmokėjus Jums pelno dalį, klaidingai atskaičius ne 30 % komisinių, kaip numatyta pagal sutartį, bet 25 %.

Apgailestaujame, kad nesuskubote permokos grąžinti iki 2017 m. gegužės 1 d.

Negrąžinus permokos būsime priversti pradėti skolos išieškojimo procesą. Primename, kad į skolos išieškojimą įsitraukus advokatams, teismams ir antstolio kontorai, neišvengiamai susidarys papildomos išlaidos, kurios bus išieškomos iš skolininko. Įspėjame, kad permokos išieškojimo išlaidos gali būti didesnės nei grąžintina permoka.

Todėl kviečiame nedelsti ir siūlome dar papildomą galimybę – permoką sumokėti iki 2017 m. birželio 1 d.

Po 2016 m. pavasario-vasaros vykusios mugės tikslų konkrečiam asmeniui susidariusį permokos dydį galite pasižiūrėti ir sužinoti savo Mamų mugės Partnerio paskyroje skyrelyje „Mano Finansai“.

Siūlome būdus permokai grąžinti:

·         A. Per Paysera.lt sistemą, iš savo sąskaitos darydami pavedimą į mamumuge@gmail.com sąskaitą. Mokėjimas Paysera sistemoje NEMOKAMAS, nėra JOKIŲ mokesčių. Mokėjimo paskirtis: Permokos grąžinimas už 2016 pavasario-vasaros mugę (nurodyti savo ID).

·         B. Per banką, mokėdami gavėjui VŠĮ „Mamų mugė“, banko sąskaita: LT92 7044 0600 0791 1605, Įmonės kodas: 303101630. Mokėjimo paskirtis: Permokos grąžinimas už 2016 pavasario-vasaros mugę (nurodyti savo ID).


Informaciją apie permokos grąžinimą rasite ir mūsų puslapyje: 
www.mamumuge.lt.

Jei permoką jau esate grąžinę, o vis tiek gavote šį raginimą, tuomet labai prašome atsiųsti į info@mamumuge.lt atlikto piniginio pavedimo kopiją.

Perspėjame, kad kitoje mugėje dalyvavimo sąlygos sugriežtinamos ir nebus galimybės vengiant grąžinti permoką registruotis ir dalyvauti/atvykti į mugę kito asmens vardu. Tokie dalyviai bus išbraukiami iš Partnerių sąrašo be atskiro perspėjimo ir neįleidžiami į mugę.

Tikimės geranoriško Jūsų bendradarbiavimo.