Pristatymas ir atsiėmimas

*DAIKTŲ ATSIĖMIMAS*

Informuojame, kad nenupirkti daiktai ir neskirti labdarai turi būti atsiimami iškart po mugės paskirtą dieną nurodytu laiku. 

Prašome pasitikrinti DATOS IR VIETA, TVARKARAŠTYJE, kada prekės gali būti atsiimamos.

SVARBU!!! PREKIŲ ATSIĖMIMO TVARKOS APRAŠYMAS PO 2018 RUDENS- ŽIEMOS SEZONO MUGĖS (ČIA)

Kur rasti einamosios mugės savo ID su raide- parodyta čia

PASKYROS ID -informacija čia

PAMESTŲ DAIKTŲ REGISTRAVIMO ANKETA  2018 RZ (iki 3 daiktų) 

Jei dingo daugiau nei 3 daiktai,prašome užpildyti dingusių prekių anketą. Šią anketą galima pildyti kelis kartus (kol suvesite informaciją apie visus daiktus).
Labai prašome atidžiai nurodyti teisingus duomenis. Saugokite priėmimo ir grąžinimo aktus, juose esančios informacijos dar gali prireikti.

Prekių atsiėmimui reikia užsiregistruoti pasirenkant sistemoje esantį patogų ir nerezervuotą siūlomą laiką. Prekių atsiėmimui kaip ir pristatant prekes, jas atsiimant taip pat turėkite tarą, į kurią susidėsite likusius daiktus. Apie atsiėmimo tvarką Partneriai informuojami pranešimu į paskyroje esančią pranešimų skiltį.

Prekių atsiėmimo metu kaip ir pristatymo metu tikrinama partnerių tapatybė. Būtina turėti asmens dokumentą su nuotrauka (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą). Į mugės salę patekti gali tik šios mugės Partneriai susipažinę su visomis aktualiomis taisyklėmis.  SVARBU! Į mugės salę pašaliniai asmenys (ne šios mugės partneriai) neįleidžiami. 

Dėl itin didelių atsiimamų ir neaukojamų daiktų kiekių, taikomas išrūšiavimo mokestis ATSIIMANTIEMS VIRŠ 50 PREKIŲ. Atsiimantiems  iki 49 prekių – 0 Eur, 50 ir daugiau prekių – 5 eurai, 80 ir daugiau prekių – 8 eurai, 100 ir daugiau prekių – 10 eur. Bendruomenės nariams – 0 eurų. 

*************************************************

*DAIKTŲ PRISTATYMAS*

Prašome pasitikrinti TVARKARAŠTYJE kada prekės gali būti pristatytos pardavimui. Daugiau nei 50 prekių pristatantiems primygtinai patariame atsakingai planuoti savo laiką ir atvykti ne vėliau nei likus 1 val. iki mugės darbo laiko pabaigos, kad užtektų laiko prekių išdėliojimui.

SVARBU: PATIKSLINTA PREKIŲ PRISTATYMO TVARKA AKTUALI 2018 RUDENS-ŽIEMOS MUGĖS PARTNERIAMS

Registruodamiesi į mugę „online“, pasirašysite Partnerystės ir bendradarbiavimo sutartį, o prekių perdavimo –  priėmimo priedą perduosime, kai pristatysite prekes. Į prekių pristatymą atvykite asmeniškai su asmens dokumentu (tinka pasas, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas). Jūsų prekes pristatyti gali kitas asmuo, tačiau tai privalo būti šios mugės Partneris, su jūsų asmens dokumento kopija.

Ant prekių priėmimo – perdavimo priedo bus sugeneruoti 2 arba 4 (priklausomai kurioje mugėje (18 EUR AR 10 EUR) dalyvaujate): jei dalyvaujate 18 eur. mugėje bus 4 bilietai pirmenybiniam apsipirkimui: trečiadienį, rugsėjo 19 d.,  penktadienį, rugsėjo 21 d. (- 50 proc. išpardavimo išvakarėse) ir pirmenybiniam apsipirkimui antrojoje mugės dalyje trečiadienį, rugsėjo 26 d., ir penktadienį, rugsėjo 28 d. (- 50 proc. išpardavimo išvakarėse) arba, jei dalyvaujate tik 10 eur. mugėje – 2 kvietimai pirmenybiniam apsipirkimui trečiadienį, rugsėjo 26 d., ir penktadienį, rugsėjo 28 d. (- 50 proc. išpardavimo išvakarėse). Pirmenybinis kvietimas yra unikalus, susietas su Partnerio ID, skirtas šeimai ir paimamas prie įėjimo. Prašome saugoti pristatymo metu gautą prekių priėmimo – perdavimo priedą!

• Labai PRAŠOME visas prekes pristatyti pilnai paruoštas, t.y. sukabintas ant vielinių pakabų, supakuotas, prisegtomis etiketėmis ir surūšiuotas pagal lytį, rūšį bei dydį. Greitai ir tiksliai išdėlioti prekes jums padės detalizuotas daiktų išdėstymo salėje planas. Pakabai bus atiduoti pirkėjui su jūsų preke. Neparduoti drabužiai (jei tokių liks) grąžinami su pakabais. Savo pristatytus daiktus turėsite sudėlioti pagal dydį, lytį ir rūšį į paskirtas vietas. Skubantys gali pasinaudoti PREKIŲ IŠDĖSTYMO PASLAUGA

PREKIŲ IŠDĖSTYMO PASLAUGA. Daiktų pristatymo metu Partneriai prašomi savarankiškai išdėstyti atsineštas prekes į nustatytas vietas. Itin skubantiems ar atvykusiems su mažamečiais vaikais siūloma prekių išdėstymo paslauga (iki 60 prekių – 5 Eur, 60-99 prekių – 8 Eur, 100 ir daugiau prekių – 10 Eur). Išnešiojimo paslaugą galima įsigyti vietoje mokant tik grynais pinigais. Paskutinę prekių priėmimo dieną išnešiojimo paslauga parduodama tik iki 17 val. Sėkmingiausiems VIP partneriams (sąrašas) išnešiojimo paslauga teikiama nemokamai.  Kad galėtumėme reguliuoti darbuotojų srautus ir Prekių išdėstymo paslaugą atlikti kokybiškai ir laiku, jei svarstote įsigyti šią paslaugą labai prašome jūsų kuo anksčiau užpildyti PREKIŲ IŠDĖSTYMO PASLAUGOS REZERVAVIMO anketą
Anketoje prašytume nurodyti svarbius duomenis, jūsų prekių pristatymo laiką. Turėdami kuo tikslesnius duomenis apie tai, kiek Partnerių ir kuriuo metu planuoja įsigyti prekių išdėstymo paslaugą, galėsime ją suteikti visiems norintiems ir atlikti kokybiškai ir greitai.

• Jei, ruošiant prekes, pritrūksite vielinių pakabų ar žiogelių, šias priemones galėsite įsigyti Assorti.lt parduotuvėse („Ogmios miestas“, Šeimos aikštė 3, Verkių g. 29, Vilnius ir PC „Domus Pro“, Bieliūnų g. 1, Vilnius) arba internetu www.assorti.lt. Vieliniai pakabai ir žiogeliai yra tokie patys, kokie naudojami valyklose, siuvyklose.

Prekių-pristatymasVisi dalyviai, pristatantys daugiau nei 50 prekių, turi rezervuoti savo atvykimo laiką iš anksto ir atvykti ne vėliau nei likus 1 val. iki mugės darbo laiko pabaigos. Nebent esate sėkmingiausių partnerių sąraše, jums registruotis nereikia (sėkmingiausių partnerių prekės priimamos be eilės, taip pat siūlomas nemokamas išnešiojimas). Savo paskyroje paspaudus PREKIŲ PRISTATYMAS, matomas visas pasirinkimui galimas laikas. Skaičiukas prie laiko rodo, kiek laisvų vietų yra tam valandos ketvirčiui. Prisijungusios prie sistemos ir savo paskyroje pasirinkusios PREKIŲ PRISTATYMAS, po to pasirinkite mugę, kurioje ketinate dalyvauti („Įžanginėje plius“, ar tik Pagrindinėje), ir laiką, kada reikės pristatyti prekes. Apie jūsų pasirinktą laiką informuos į el. paštą atėjęs laiškas. 

• Pristatomų prekių kokybė bus tikrinama siekiant išvengti prastos būklės prekių ar prekių be teisingai prisegtų etikečių. Prašome jūsų neįsižeisti, jei kažkurios prekės nebus priimtos. Mes siekiame, kad visi pirkėjai, tarp jų ir jūs patys, būtumėte patenkinti.

• Pristatomų parduoti prekių kiekis yra ribotas: galite pristatyti ir parduoti nuo 15 iki 80 rūbų  ir iki 100 – batų bei įvairiausių daiktų (žaislai, knygos, inventorius). Jei atsivešite didesnį kiekį, paprašysime pasiimti ir pristatyti juos kitą mugę.

• Jei jūsų prekės neturės tinkamų etikečių ar vielinių pakabų, prieš priimant prekes prašysime jūsų tai ištaisyti.

• Prekių pristatymo metu tikrinama partnerių tapatybė. Būtina turėti asmens dokumentą su nuotrauka (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą). Į salę pašaliniai asmenys neįleidžiami, mažamečiai vaikai neįleidžiami. Į mugės salę patekti gali tik šios mugės Partneriai susipažinę su visomis aktualiomis taisyklėmis. Po kokybės patikrinimo, jums bus parodyta, kur padėti prekes. Užsisakius prekių išdėstymo paslaugą, daiktai bus išdėstyti už jus (paslauga teikiama tik itin skubantiems ar atvykus su mažamečiu vaiku).

• Jei turite klausimų dėl prekių paruošimo, būtinai klauskite – mes padarysime viską, kad prekių priėmimas vyktų kiek įmanoma sklandžiau ir greičiau.

DAIKTŲ PRISTATYMAS:

VILNIUS – VERSLO PARKAS GARIŪNAI, Gariūnų g. 70
Daiktus pristatantiems važiuoti į požeminę rampą, esančią prie G1 įėjimo. Mugės metu įėjimas – eskalatoriumi žemyn, įėjus per G3 įėjimą.

 

 

*************************************************