Pristatymas ir atsiėmimas

 

*DAIKTŲ PRISTATYMAS*

SVARBU: IŠSAMI INFORMACIJA-LAIŠKAS, SKIRTAS UŽSIREGISTRAVUS DAIKTŲ PRISTATYMUI –> ČIA  Labai pašome paspaudus atsidaryti ir atidžiai viską perskaityti ČIA 

Prašome pasitikrinti TVARKARAŠTYJE kada prekės gali būti pristatytos pardavimui. Daugiau nei 50 prekių pristatantiems primygtinai patariame atsakingai planuoti savo laiką ir atvykti ne vėliau nei likus 1 val. iki mugės darbo laiko pabaigos, kad užtektų laiko prekių išdėliojimui.

Registruodamiesi į mugę „online“, pasirašysite Partnerystės ir bendradarbiavimo sutartį, o prekių perdavimo –  priėmimo priedą perduosime, kai pristatysite prekes. Į prekių pristatymą atvykite asmeniškai su asmens dokumentu (tinka pasas, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas). Jūsų prekes pristatyti gali kitas asmuo, tačiau tai privalo būti šios mugės Partneris, su jūsų asmens dokumento kopija.

Ant Prekių perdavimo- priėmimo akto ir Partnerio paskyroje bus sugeneruoti   bilietai skirti dalyvauti išankstiniuose tik  Partnerių pirkimuose trečiadienį ir penktadieniais vakare:

trečiadienį rugsėjo 18 d. 9-20 val.    (įleidžiamos tik abiejų etapų Partnerės, pateikusios bilietą)

penktadieniais rugsėjo 20 d. ir rugsėjo 27 d. (- 50 proc. išpardavimo išvakarėse) 

Pirmenybinis kvietimas yra unikalus, susietas su Partnerio ID, skirtas šeimai ir paimamas prie įėjimo. Prašome saugoti pristatymo metu gautą prekių priėmimo – perdavimo aktą!

• Labai PRAŠOME visas prekes pristatyti pilnai paruoštas, t.y. sukabintas ant vielinių pakabų, supakuotas, prisegtomis etiketėmis ir surūšiuotas pagal lytį, rūšį bei dydį. Greitai ir tiksliai išdėlioti prekes jums padės detalizuotas daiktų išdėstymo salėje planas. Pakabai bus atiduoti pirkėjui su jūsų preke. Neparduoti drabužiai (jei tokių liks) grąžinami su pakabais. Savo pristatytus daiktus turėsite sudėlioti pagal dydį, lytį ir rūšį į paskirtas vietas. Skubantys gali rezervuoti ir  pasinaudoti PREKIŲ IŠDĖSTYMO PASLAUGA. – spausti čia.

PREKIŲ IŠDĖSTYMO PASLAUGA. Daiktų pristatymo metu Partneriai prašomi savarankiškai išdėstyti atsineštas prekes į nustatytas vietas. Itin skubantiems ar atvykusiems su mažamečiais vaikais siūloma prekių išdėstymo paslauga (iki 60 prekių – 8 Eur, 60-99 prekių – 10 Eur, 100 ir daugiau prekių – 15 Eur). Išnešiojimo paslaugą galima įsigyti vietoje mokant tik grynais pinigais.  Prekių priėmimo dienomis išnešiojimo paslauga parduodama iki : rugsėjo 15 d. iki 17 val; rugsėjo 16 d iki 17 val.; rugsėjo 22 d. iki 18 val.  Sėkmingiausiems VIP partneriams (sąrašas) išnešiojimo paslauga teikiama nemokamai.  Kad galėtumėme reguliuoti darbuotojų srautus ir Prekių išdėstymo paslaugą atlikti kokybiškai ir laiku, jei svarstote įsigyti šią paslaugą labai prašome jūsų kuo anksčiau užpildyti PREKIŲ IŠDĖSTYMO PASLAUGOS REZERVAVIMO anketą.
Anketoje prašytume nurodyti svarbius duomenis, jūsų prekių pristatymo laiką. Turėdami kuo tikslesnius duomenis apie tai, kiek Partnerių ir kuriuo metu planuoja įsigyti prekių išdėstymo paslaugą, galėsime ją suteikti visiems norintiems ir atlikti kokybiškai ir greitai.

• Jei, ruošiant prekes, pritrūksite vielinių pakabų ar žiogelių, šias priemones galėsite įsigyti Assorti.lt parduotuvėse „Ogmios miestas“, Šeimos aikštė 3, Verkių g. 29, Vilnius  arba internetu www.assorti.lt. Vieliniai pakabai ir žiogeliai yra tokie patys, kokie naudojami valyklose, siuvyklose.

Prekių-pristatymasVisi dalyviai, be išimties, turi rezervuoti savo atvykimo laiką iš anksto ir atvykti ne vėliau nei likus 1 val. iki mugės darbo laiko pabaigos. Jei esate VIP –sėkmingiausių partnerių sąraše, jums registruotis irgi reikia (sėkmingiausiems partneriams  siūlomas nemokamas išnešiojimas). Savo paskyroje paspaudus PREKIŲ PRISTATYMAS, matomas visas pasirinkimui galimas laikas. Skaičiukas prie laiko rodo, kiek laisvų vietų yra tam valandos ketvirčiui. Prisijungusios prie sistemos ir savo paskyroje pasirinkusios PREKIŲ PRISTATYMAS, po to pasirinkite mugę, kurioje ketinate dalyvauti (I etapo 22 eur. ar II etapo 12 eur.), ir laiką, kada reikės pristatyti prekes. Apie jūsų pasirinktą laiką informuos į el. paštą atėjęs laiškas. 

• Pristatomų prekių kokybė bus tikrinama siekiant išvengti prastos būklės prekių ar prekių be teisingai prisegtų etikečių. Prašome jūsų neįsižeisti, jei kažkurios prekės nebus priimtos. Mes siekiame, kad visi pirkėjai, tarp jų ir jūs patys, būtumėte patenkinti.

• Pristatomų parduoti prekių kiekis yra ribotas: galite pristatyti ir parduoti nuo 15 iki 80 rūbų  ir iki 100 – batų bei įvairiausių daiktų (žaislai, knygos, inventorius). Jei atsivešite didesnį kiekį, paprašysime pasiimti ir pristatyti juos kitą mugę.

• Jei jūsų prekės neturės tinkamų etikečių ar vielinių pakabų, prieš priimant prekes prašysime jūsų tai ištaisyti.

• Prekių pristatymo metu tikrinama partnerių tapatybė. Būtina turėti asmens dokumentą su nuotrauka (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą). Į salę pašaliniai asmenys neįleidžiami, mažamečiai vaikai neįleidžiami. Į mugės salę patekti gali tik šios mugės Partneriai susipažinę su visomis aktualiomis taisyklėmis. Po kokybės patikrinimo, jums bus parodyta, kur padėti prekes. Užsisakius prekių išdėstymo paslaugą, daiktai bus išdėstyti už jus (paslauga teikiama tik itin skubantiems ar atvykus su mažamečiu vaiku).

• Jei turite klausimų dėl prekių paruošimo, būtinai klauskite – mes padarysime viską, kad prekių priėmimas vyktų kiek įmanoma sklandžiau ir greičiau.

VILNIUS – VERSLO PARKAS GARIŪNAI, Gariūnų g. 70
Daiktus pristatantiems važiuoti į požeminę rampą, esančią prie G1 įėjimo. Mugės metu įėjimas – eskalatoriumi žemyn, įėjus per G3 įėjimą. Atvežus prekes, jas atsinešus į mugės patalpą, prašome jas palikti Daiktų saugojimo zonoje. Tada išvaryti savo automobilį iš rampos į viršutinę aikštelę ir į mugės patalpą patogiai sugrįžti per G3 įėjimą, travelatoriumi žemyn, tęsti prekių pridavimo proceso. Daiktų saugojimo zonoje jūsų daiktai bus saugomi ir prižiūrimi iki kol jūs grįšite.

   

*DAIKTŲ ATSIĖMIMAS*

SVARBU! PREKIŲ ATSIĖMIMO TVARKOS APRAŠYMAS 2019 RŽ MAMŲ MUGĖJE –>SPAUSTI ČIA>>

Informuojame, kad nenupirkti daiktai ir neskirti labdarai turi būti atsiimami iškart po mugės paskirtą dieną nurodytu laiku. 

Prašome pasitikrinti DATOS IR VIETA, TVARKARAŠTYJE, kada prekės turi būti atsiimtos.

Kur rasti einamosios mugės savo ID su raide- parodyta čia

PASKYROS ID -informacija čia

PAMESTŲ DAIKTŲ REGISTRAVIMO ANKETA  2019 RŽ (išjungta)

(iki 3 daiktų, pildoma iki spalio 7 d. 8 val. imtinai) 

Jei dingo daugiau nei 3 daiktai,prašome užpildyti dingusių prekių anketą. Šią anketą galima pildyti kelis kartus (kol suvesite informaciją apie visus daiktus).
Labai prašome atidžiai nurodyti teisingus duomenis. Saugokite priėmimo ir grąžinimo aktus, juose esančios informacijos dar gali prireikti. 

SVARBU: Anketas galima pildyti tik iki spalio 7 d. 8 val. ryto. Vėliau užpildytų anketų nepriimsime. Galbūt Jūsų prekė įsimaišė eilėse, tarp kitų partnerių daiktų? Jei prekė bus atrasta, susisieksime su Jumis  nedelsiant , arba per 2 darbo dienas po atsiėmimo. Jei nesulaukėte skambučio, apgailestaujame, bet surasti daikto nepavyko.

Prekių atsiėmimui reikia užsiregistruoti pasirenkant sistemoje esantį patogų ir nerezervuotą siūlomą laiką. Prekių atsiėmimui kaip ir pristatant prekes, jas atsiimant taip pat turėkite tarą, į kurią susidėsite likusius daiktus. Apie atsiėmimo tvarką Partneriai informuojami pranešimu į paskyroje esančią pranešimų skiltį.

Prekių atsiėmimo metu kaip ir pristatymo metu tikrinama partnerių tapatybė. Būtina turėti asmens dokumentą su nuotrauka (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą). Į mugės salę patekti gali tik šios mugės Partneriai susipažinę su visomis aktualiomis taisyklėmis.  SVARBU! Į mugės salę pašaliniai asmenys (ne šios mugės partneriai) neįleidžiami. 

Dėl itin didelių atsiimamų ir neaukojamų daiktų kiekių, taikomas išrūšiavimo mokestis ATSIIMANTIEMS VIRŠ 50 PREKIŲ. Atsiimantiems  iki 49 prekių – 0 Eur, 50 ir daugiau prekių – 8 eurai, 80 ir daugiau prekių – 10 eurai, 100 ir daugiau prekių – 20 eur. Bendruomenės nariams – 0 eurų. 

2019 RŽ Mamų mugės partnerių apklausa-anketa. Kviečiame užpildyti