Pristatymas ir atsiėmimas

Prašome pasitikrinti DATOS IR VIETA ir TVARKARAŠTYJE kada prekės gali būti pristatytos pardavimui. Daugiau nei 50 prekių pristatantiems primygtinai patariame atsakingai planuoti savo laiką ir atvykti ne vėliau nei iki 18 val. (mugės patalpos uždaromos 19 val.), kad užtektų laiko prekių išdėliojimui.

Registruodamiesi į mugę „online“, pasirašysite Partnerystės ir bendradarbiavimo sutartį, o prekių perdavimo –  priėmimo priedą pasirašysime, kai pristatysite prekes. Jūsų prekes pristatyti gali ir kitas asmuo su jūsų laisvos formos įgaliojimu pasirašyti prekių priėmimo – perdavimo priedą.

Ant prekių priėmimo – perdavimo priedo bus sugeneruoti 2 vienkartiniai kvietimai, skirti pirmenybiniam apsipirkimui trečiadienį, kovo 22 d., ir penktadienį, kovo 24 d. (- 50 proc. išpardavimo išvakarėse). Pirmenybinis kvietimas yra unikalus, susietas su Partnerio ID, skirtas šeimai ir paimamas prie įėjimo. Prašome saugoti pristatymo metu gautą prekių priėmimo – perdavimo priedą!

• Labai PRAŠOME visas prekes pristatyti pilnai paruoštas, t.y. sukabintas ant vielinių pakabų, supakuotas, prisegtomis etiketėmis ir surūšiuotas pagal lytį, rūšį bei dydį. Pakabos bus atiduotos pirkėjui su jūsų preke. Neparduoti daiktai (jei tokių liks) grąžinami su pakaba. Savo pristatytus daiktus turėsite sudėlioti pagal dydį, lytį ir rūšį į paskirtas vietas. Skubantys gali pasinaudoti PREKIŲ IŠDĖSTYMO PASLAUGA

PREKIŲ IŠDĖSTYMO PASLAUGA. Po pardavimo likę dalyvių daiktai bus išrūšiuoti, tačiau daiktų pristatymo metu dalyviai bus prašomi savarankiškai išdėstyti atsineštas prekes į nustatytas vietas. Itin skubantiems siūloma prekių išdėstymo paslauga (iki 60 prekių – 5 Eur, 60-100 prekių – 8 Eur, virš 100 prekių – 10 Eur). Išnešiojimo paslaugą galima įsigyti vietoje mokant tik grynais pinigais. Antradienį, kovo 21 d. išnešiojimo paslauga parduodama tik iki 17 val. 

• Jei, ruošiant prekes, pritrūksite vielinių pakabų ar žiogelių, šias priemones galėsite įsigyti Assorti.lt parduotuvėse („Ogmios miestas“, Šeimos aikštė 3, Verkių g. 29, Vilnius ir PC „Domus Pro“, Bieliūnų g. 1, Vilnius) arba internetu www.assorti.lt.

Prekių-pristatymasVisi dalyviai, pristatantys daugiau nei 50 prekių, turi rezervuoti savo atvykimo laiką iš anksto ir atvykti iki 18 val.. Savo paskyroje paspaudus PREKIŲ PRISTATYMAS, matomas visas pasirinkimui galimas laikas. Skaičiukas prie laiko rodo, kiek laisvų vietų yra tam valandos ketvirčiui. Prisijungusios prie sistemos ir savo paskyroje pasirinkusios PREKIŲ PRISTATYMAS, po to pasirinkite mugę, kurioje ketinate dalyvauti (miestą), ir laiką, kada reikės pristatyti prekes. Apie jūsų pasirinktą laiką informuos į el.paštą atėjęs laiškelis. 

• Pristatomų prekių kokybė bus tikrinama, siekiant išvengti prastos būklės prekių ar prekių be teisingai prisegtų etikečių. Prašome jūsų neįsižeisti, jei kažkurios prekės nebus priimtos. Mes siekiame, kad visi pirkėjai, tame tarpe jūs, būtumėte patenkinti.

• Pristatomų parduoti prekių kiekis yra ribotas: galite pristatyti ir parduoti nuo 15 iki 100 rūbų  ir iki 80 – batų bei įvairiausių daiktų (žaislai, knygos, inventorius). Jei atsivešite didesnį kiekį, paprašysime pasiimti ir pristatyti sekančiai mugei.

• Jei jūsų prekės neturės tinkamų etikečių ar vielinių pakabų, prieš priimant prekes prašysime jūsų tai ištaisyti.

• Po kokybės patikrinimo, jums bus nurodyta, kur padėti prekes. Užsisakius prekių išdėstymo paslaugą, daiktai bus išdėstyti už jus (paslauga teikiama tik itin skubantiems ar ypatingu atveju, antradienį, kovo 21 d. parduodama tik iki 17 val.).

• Jei turite klausimų dėl prekių paruošimo, būtinai klauskite – mes padarysime viską, kad prekių priėmimas vyktų kiek įmanoma sklandžiau ir greičiau.

DAIKTŲ PRISTATYMAS:

VILNIUS – VERSLO PARKAS GARIŪNAI, Gariūnų g. 70
Daiktus pristatantiems važiuoti į požeminę rampą, esančią prie G1 įėjimo. Mugės metu įėjimas – eskalatoriumi žemyn, įėjus per G3 įėjimą.

DAIKTŲ ATSIĖMIMAS:

Nenupirkti daiktai ir neskirti labdarai turi būti atsiimami iškart po mugės paskirtą dieną nurodytu laiku. Prašome pasitikrinti DATOS IR VIETA, TVARKARAŠTIS kada prekės gali būti atsiimamos.

Prekių atsiėmimui kaip ir pristatant prekes, jas atsiimant taip pat turėkite tarą, į kurią susidėsite likusius daiktus. Apie atsiėmimo tvarką Partneriai informuojami pranešimu į paskyrą.

Prašome pristatyti Prekių atsiėmimo priedą, jei prekes atsiims kitas asmuo, o ne jūs pats/pati. SVARBU! Jei prekes atsiima jūsų įgaliotas žmogus, yra tikimybė, kad jis neatpažins ir neatsiims jūsų prekių, jei nuo jų bus nukritusios etiketės.

Dėl itin didelių atsiimamų ir neaukojamų daiktų kiekių, taikomas išrūšiavimo mokestis ATSIIMANTIEMS VIRŠ 60 PREKIŲ. Atsiimantiems  iki 60 prekių – 0 Eur, 60 – 100 prekių – 5 eurai, daugiau kaip 100 prekių – 8 eurai. Bendruomenės nariams – 0 eurų. Jei  partneris pirmadienį arba antradienį (informuosime atskirai FB Partnerių forume, jei bus reikalinga pagalba iš viso) padės rūšiuoti prekes 4 val., jis galės nemokamai atsiimti iki 100 prekių, jei 6 val., – jis galės nemokamai atsiimti virš 100 prekių, t.y išrūšiavimo mokestis nebus taikomas.