Registracija

Jei buvote anksčiau Mamų mugės Partneriu, registruotis iš naujo nereikia, reikia tik PRISIJUNGTI. Pirmą kartą jungiantis prie sistemos,  norint tapti Mamų mugės Partneriu, reikia  REGISTRUOTIS. Ir naujiems, ir pakartotiniams mugės Partneriams būtina kaskart įdėmiai perskaityti  ir pasirašyti Bendradarbiavimo ir partnerystės sutartį (prieš kiekvieną mugę sutartis atnaujinama), perskaityti ir sutikti su Asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis.

DĖMESIO – DALYVIŲ LIMITAI : Pirmoje mugės dalyje galės dalyvauti 1100, antroje Mamų mugės dalyje – 600 partnerių !

Mamų mugės tinklapyje paspauskite REGISTRUOTIS /PRISIJUNGTI klavišą.

  1. Atsidaro registracijos į paskyrą puslapis.
  2. Įveskite savo teisingus duomenis ir vėl paspauskite REGISTRUOTIS.
  3. Į pašto dėžutę iš mamumuge.lt  ateis laiškas su Jūsų paskyros aktyvavimo nuoroda. Jei laiško nėra tarp Gautųjų Pagrindinių laiškų, pažiūrėkite, gal jis yra Reklamos, Junk failų segtuvuose.
  4. Iš mamumuge.lt gautame laiške patvirtinkite savo registraciją, paspausdami šalia esančią nuorodą.
  5. Vieną kartą atlikus šią registraciją, norint pakartotinai prisijungti, reikės įvesti tik savo el.pašto adresą ir slaptažodį bei paspausti PRISIJUNGTI.
  6. Prisijungus prie sistemos, norint pilnai naudotis programa, pirmiausia reikia ATLIKTI MOKĖJIMĄ (Partnerio mokestis – 10 Eur arba 18 Eur už dalyvavimą (pasirinktinai). Nesumokėjus dalyvio mokesčio, suvesti ir spausdinti etikečių negalima. 

Visi atsiskaitymai vyksta per visus Lietuvos bankus arba Paysera.lt, t.y. Partneris savo paskyroje turi įrašyti savo sąskaitos numerį arba turėti susikurtą sąskaitą Paysera.lt sistemoje.

Neįrašius savo sąskaitos numerio paskyroje atsiskaitymas vyks el. paštu, kurį nurodėte registruodamiesi partneriu, per Paysera.lt.; tokiu atveju el. pašto adresas Paysera.lt ir Mamų mugės sistemoje turi sutapti! Registracijos mokestį galima sumokėti pasirinktinai iš nurodytų bankų, tačiau susikurti sąskaitą paysera.lt sistemoje reikės, jei Partnerio paskyroje Mamų mugės sistemoje nebus nurodytas sąskaitos numeris,  atsiskaitymas už parduotas prekes automatiškai bus pervestas į Jūsų paysera.lt sąskaitą.

Mugės Partnerėms, kurios sumoka už dalyvavimą mugėje ir pristato prekes, pirkti bilieto į mugę NEREIKIA.