Registracija

Jei buvote anksčiau Mamų mugės Partnere, registruotis iš naujo nereikia, reikia tik PRISIJUNGTI. Pirmą kartą jungiantis prie sistemos,  norint tapti Mamų mugės Partnere, reikia  REGISTRUOTIS. Ir naujiems, ir pakartotiniams mugės Partneriams būtina kaskart įdėmiai perskaityti Bendradarbiavimo ir partnerystės sutartį (prieš kiekvieną mugę sutartis atnaujinama).

Prasidėjo registracija į 2017 rudens žiemos sezono mugę. DĖMESIO – DALYVIŲ LIMITAS 1500!

Mamų mugės tinklapyje paspauskite REGISTRUOTIS /PRISIJUNGTI klavišą.

  1. Atsidaro registracijos į paskyrą puslapis.
  2. Įveskite savo teisingus duomenis ir vėl paspauskite REGISTRUOTIS.
  3. Į pašto dėžutę iš mamumuge.lt  ateis laiškas su Jūsų paskyros aktyvavimo nuoroda. Jei laiško nėra tarp Gautųjų Pagrindinių laiškų, pažiūrėkite, gal jis yra Reklamos, Junk failų segtuvuose.
  4. Iš mamumuge.lt gautame laiške patvirtinkite savo registraciją, paspausdami šalia esančią nuorodą.
  5. Vieną kartą atlikus šią registraciją, norint pakartotinai prisijungti, reikės įvesti tik savo el.pašto adresą ir slaptažodį bei paspausti PRISIJUNGTI.
  6. Prisijungus prie sistemos, norint pilnai naudotis programa, pirmiausia reikia ATLIKTI MOKĖJIMĄ (Partnerio mokestis – 10 Eur už dalyvavimą vienoje mugėje). Mokant reikia pasirinkti Payserą. Nesumokėjus dalyvio mokesčio, suvesti ir spausdinti etikečių negalima. 

Visi atsiskaitymai vyksta per Paysera.lt, t.y. Partneris/ė turi susikurti sąskaitą Paysera.lt sistemoje. El. pašto adresas Paysera.lt ir Mamų mugės sistemoje turi būti tas pats! Registracijos mokestį galima sumokėti pasirinktinai iš nurodytų bankų, tačiau susikurti sąskaitą paysera.lt sistemoje vistiek reikės, nes išmoka už parduotas prekes bus pervesta į Jūsų paysera.lt sąskaitą.

Mugės Partnerėms, kurios sumoka už dalyvavimą mugėje ir pristato prekes, pirkti bilieto į mugę NEREIKIA.