Registracija

 Nuo 2019 rudens-žiemos Mamų mugės pradeda veikti nauja prekių suvedimo sistema. Todėl visi norintys dalyvauti Mamų mugėje turi REGISTRUOTIS. Jei buvote anksčiau Mamų mugės Partneriu, REIKIA REGISTRUOTIS IŠ NAUJO.  Ir naujiems, ir pakartotiniams mugės Partneriams būtina kaskart įdėmiai perskaityti  ir pasirašyti Bendradarbiavimo ir partnerystės sutartį (prieš kiekvieną mugę sutartis atnaujinama), perskaityti ir sutikti su Asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis.

DĖMESIO – DALYVIŲ LIMITAI : Pirmoje Vilniaus mugės dalyje galės dalyvauti 1100, antroje Vilniaus Mamų mugės dalyje – 700 partnerių !

Vilniaus Mamų mugės tinklapyje paspauskite REGISTRUOTIS /PRISIJUNGTI klavišą.

  1. Atsidaro registracijos į paskyrą puslapis.
  2. Įveskite savo teisingus duomenis ir vėl paspauskite REGISTRUOTIS.
  3. Į pašto dėžutę iš mamumuge.lt  ateis laiškas su Jūsų paskyros aktyvavimo nuoroda. Jei laiško nėra tarp Gautųjų Pagrindinių laiškų, pažiūrėkite, gal jis yra Reklamos, Junk failų segtuvuose.
  4. Iš mamumuge.lt gautame laiške patvirtinkite savo registraciją, paspausdami šalia esančią nuorodą.
  5. Vieną kartą atlikus šią registraciją, norint pakartotinai prisijungti, reikės įvesti tik savo el.pašto adresą ir slaptažodį bei paspausti PRISIJUNGTI.
  6. Prisiregistravus  norint pilnai naudotis Prekių suvedimo sistema, pirmiausia reikia ATLIKTI MOKĖJIMĄ (Partnerio mokestis – 12 Eur arba 22 Eur už dalyvavimą (pasirinktinai). Nesumokėjus dalyvio mokesčio, suvesti prekių ir spausdinti etikečių sistema neleidžia. 

Visi atsiskaitymai vyksta per visus Lietuvos bankus arba Paysera.lt, t.y. Partneris savo paskyroje turi įrašyti savo sąskaitos bet kuriame Lietuvos banke numerį. Part

Registracijos mokestį galima sumokėti pasirinktinai iš nurodytų bankų.

Mugės Partnerėms, kurios sumoka už dalyvavimą mugėje ir pristato prekes, pirkti bilieto į mugę NEREIKIA.