savanoriams

      Mamų mugė sutraukia tūkstantines minias protingam vartojimui neabejingų šeimų ir džiaugiasi, jog kiekvienais metais savanoriškai veiklai apjungia daugiau nei 200 žmonių.

Mes tikime, kad savanorystė – tiesiausias kelias sėkmingos karjeros link, nes:

 • Savanorystė atneša naujas pažintis ir darbo pasiūlymus;
 • Savanorystė suteikia žinių, už kurias labai daug žmonių pasiruošę sumokėti didžiulius pinigus;
 • Savanorystė išmoko džiaugtis kitų laimėjimais, bendru rezultatu;
 • Savanorystė suteikia moralinį pasitenkinimą, įprasmina būtį.

 

Nuotraukos

Mamų mugės savanoriu gali tapti kiekvienas iš mūsų, norintis išbandyti save kitoje veikloje ir galintis skirti dalį brangaus savo laiko.

Svajonių darbas, už kurį nemoka nė cento: tarp savanorių ir žinomi veidai

PRIVILEGIJOS SAVANORIAUJANTIEMS MAMŲ MUGĖJE:

 • Seminaras bendravimo ir tarpusavio santykių temomis;
 • Mokymai apie konfliktų valdymą, pokyčių vadybą, klientų aptarnavimo kokybę ir prasmingą savanorystę;
 • Rekomendacija Mamų mugės Bendruomenės nario statusui įgyti;
 • Pirmumo teisė apsipirkti uždaros (išankstinės) prekybos dienomis: kovo 14 d. ir/arba 21 d.;
 • Galimybė dalyvauti savaitgalio išpardavimo išvakarėse (penktadienio vakarais): kovo 16 d. ir/arba 23 d;
 • Nuo šiol savanoriai savaitgalio išpardavimo išvakarėse įleidžiami pusę valandos anksčiau nei Partneriai;
 • NAUJIENA! Mugės savanoriams senbuviams (savanoriavusiems 3 ir daugiau kartų) lankstus darbo valandų pasirinkimas ir sėkmingo mugės Partnerio privilegijos (daiktų priėmimas ir atsiėmimas be eilės, neatlygintinas daiktų išnešiojimas salėje).

**REGISTRACIJA**

Kviečiame jungtis į didelę ir vieningą Mamų mugės šeimą. Registracija į savanorių gretas jau prasidėjo!

Salės įrengimo (kovo 3 d.) ir iškraustymo (kovo 25 d.) metu ypatingai laukiame savanorių vyrų. Atsidėkodami už vyrišką pagalbą surenkant ir išrenkant prekybinę įrangą, suteikiame savanoriams vyrams ir jų šeimoms (vyrui su žmona) ypatingas išankstinio apsipirkimo sąlygas!

Jei nusprendėte būti savanoriais, kviečiame pasirinkti Jums patogų laiką (visą dieną arba pusdienį): kovo 12 d., 18 d., 19 d. (daiktų priėmimo dienos), 25 d., 26 d. (daiktų rūšiavimo dienos) ir balandžio 8 d. (daiktų grąžinimo diena).

SAVANORIŲ REGISTRACIJOS ANKETA

SAVANORIO ATMINTINĖ

SAVANORIŲ APSIPIRKIMO GRAFIKAS

MAMŲ MUGĖS KOMANDA

Jei turite noro ir galimybę dalyvauti mugėje penkias ir daugiau dienų, kviečiame jungtis į Mamų mugės komandą. Daugiau skaitykite skiltyje “Karjera”. Įdarbinimo klausimais kreipkitės team@mamumuge.lt.

 

Savanorių klausimais kviečiame rašyti el. paštu mmsavanoriai@gmail.com

Dėkojame už norą tapti gražaus ir prasmingo renginio dalimi!

TAPKITE SAVANORIAIS – padėkite mums 5-10-15-20 val. ir galėsite apsipirkti pirmieji!

Pagalba

Pagalba  montuojant  rūbų kabyklas, nešiojant  stalus, suolus, kabyklas ir dėžes. Viską reikia perkelti bei pernešti taip, kad partneriams būtų kuo patogiau sudėlioti savo prekes. Taigi, jei šią dieną sutiktų pasavanoriauti stiprių rankų savininkai, tai mums stipriai palengvintų mugės organizavimo pradžią.

Pagalba priimant prekes, sudėliojant jas taip, kad būtų patogu pirkėjui ir dailiai atrodytų visa erdvė. Daiktų išdėstymas pagal jų paskirtį, drabužių sukabinimas pagal dydžius.

Pagalba pirkėjams, randant norimus daiktus, nuolat tvarkant mugės prekes, saugant jas. Pasirinkus savanoriavimą prekybos metu, savanoriai dažniausiai būna atsakingi už tam tikrą prekių grupę.

Pagalba nukabinant, surūšiuojant ir supakuojant neparduotas prekes. Paskutinę dieną pagalba dalyviams, grąžinant neparduotas prekes, labdarai skiriamus drabužius ar daiktus. Pagalba išardant ir surūšiuojant inventorių. Visa erdvė turi būti švari ir tuščia – tokia pati, kokia buvo prieš mugę. Laikydamiesi šio  principo, galime tikėtis, kad mūsų visuomet lauks patalpų šeimininkai.