savanoriams

Tūkstantines minias protingam vartojimui neabejingų šeimų sutraukianti Mamų mugė kiekvienais metais savanoriškai veiklai apjungia apie 200 žmonių. Kiekvienas čia įgyja neįkainojamos patirties, išmoksta naujų ir, svarbiausia, praktiškų dalykų. Tikėdami, jog savanorystė – tiesiausias kelias sėkmingos karjeros link, nutarėme ją dar labiau įprasminti ir Mamų mugės savanoriams neatlygintinai surengti seminarus bendravimo ir tarpusavio santykių temomis, pravesti mokymus apie  konfliktų valdymą, pokyčių vadybą, klientų aptarnavimo kokybę ir prasmingą savanorystę.

Atrankos į 2017 rudens – žiemos sezono mugės savanorių gretas pradžia rugsėjo 1 d. Kviečiame registruotis užpildžius anketą.

Mes ieškome tų, kurie savanorystę supranta kaip galimybę tobulėti ir augti.

Norime savo patirtimi ir žiniomis dalintis su tais, kurie patys linkę duoti, ne tik gauti.

Kviečiame jungtis į didelę šeimą, vieningą komandą, kuri prisidės prie kiekvieno asmeninės svajonės išsipildymo.

Savanorystė – tai privilegija, o ne pareiga. Savanorystė atveria duris ten, kur didžioji dalis žmonijos stovi eilėje, kad sulauktų savo laiko. Savanorystė atneša pažintis ir darbo pasiūlymus. Savanorystė perkelia į aukštesnį draugystės lygį.  Savanorystė suteikia žinių, už kurias labai daug žmonių pasiruošę sumokėti didžiulius pinigus. Savanorystė  išmoko džiaugtis kitų laimėjimais. Savanorystė įprasmina būtį. Tikras savanoris – tai žmogus, kurį vejasi sėkmė ir siūlo visas priemones svajonių išsipildymui.

Nuotraukos

Svajonių darbas, už kurį nemoka nė cento: tarp savanorių ir žinomi veidai

Savanoriai moksleiviai: „Ir kas galėjo pamanyti, jog tai mes atlikome tokį gražų ir prasmingą darbą“

SAVANORIO ATMINTINĖ

Jei nusprendėte būti savanoriais, – prašome registruotis, pasirenkant Jums patogų laiką. Savanoriavimo laiku negalima pristatyti/atsiimti savo prekių, ieškoti sau reikalingų daiktų ar atsidėti jų pirkimui, bei atvykti dirbti su vaikais.

Savanorių klausimais rašykite: mmsavanoriai@gmail.com.

PRIVILEGIJOS

Dirbusiems 10 val. (gali būti du šeimos nariai po 5 val.) – pirmumo teisė apsipirkti išankstinę mugės dieną nuo 9.30 val. Dirbusiems 5 val. – pirmumo teisė apsipirkti  išankstinę mugės dieną nuo 11 val. Galimybė dalyvauti išpardavimo išvakarėse penktadienį, nuo 19.00 iki 22.30. Savanorystei skiriamas laikas turi būti ne trumpesnis nei 5 valandos. Daugiau informacijos TVARKARAŠTYJE.

Jei dėl kažkokių netikėtai iškilusių sunkumų negalėsite atvykti, – prašome kuo skubiau atsiųsti atsisakymą el. paštu mmsavanoriai@gmail.com. Vėliausias išsiregistravimo laikas – 2 dienos iki Mamų mugės pradžios. Priešingu atveju organizatoriai pasilieka teisę registruotam mugės savanoriui daugiau šios galimybės su privilegijomis nebesuteikti.

2017 m. rudens – žiemos mugėje išankstinės prekybos tvarka, kuria skatinami savanoriai:

  • Savanorių, dirbusių 10 val., apsipirkimas (gali būti du šeimos nariai po 5 val.) – nuo 9:30 (rugsėjo 20 d.);
  • Savanorių, dirbusių 5 val., apsipirkimas – nuo 11:00 (rugsėjo 20 d.);
  • Savanorių, partnerių, pristačiusių prekes, besilaukiančių II – III trimestrą ir neįgalius vaikus auginančių apsipirkimas – 19:00-22:30 (rugsėjo 22 d.).

TAPKITE SAVANORIAIS – padėkite mums 5-10 val. ir galėsite apsipirkti pirmieji!

Pagalba

Pagalba  montuojant  rūbų kabyklas, nešiojant  stalus, suolus, kabyklas ir dėžes. Viską reikia perkelti bei pernešti taip, kad dalyviams būtų kuo patogiau sudėlioti savo prekes. Taigi, mielos moterys, jei šią dieną prie Jūsų prisidėtų, o gal tiesiog mielai sutiktų pasavanoriauti vyriškosios giminės atstovas, tai mums stipriai palengvintų mugės organizavimo pradžią.

Pagalba priimant prekes, sudėliojant jas taip, kad būtų patogu pirkėjui ir dailiai atrodytų visa erdvė. Daiktų išdėstymas pagal jų paskirtį, drabužių sukabinimas pagal dydžius.

Pagalba pirkėjams, randant norimus daiktus, nunešant stambesnes prekes iki kasos ar automobilio, nuolat tvarkant mugės prekes, saugojant jas. Pasirinkus savanoriavimą prekybos metu, kiekviena savanorė bus atsakinga už tam tikrą prekių grupę.

Pagalba nukabinant, surūšiuojant ir supakuojant neparduotas prekes. Paskutinę dieną pagalba dalyviams, grąžinant neparduotas prekes, labdarai skiriamus drabužius ar daiktus. Pagalba išardant ir surūšiuojant inventorių. Visa erdvė turi būti švari ir tuščia – tokia pati, kokia buvo prieš mugę. Laikydamiesi šio  principo, galime tikėtis, kad mūsų visuomet lauks patalpų šeimininkai.