SEZONO NAUJIENOS 2016 PV

PAGRINDINĖS 2016 M. PAVASARIO – VASAROS SEZONO MAMŲ MUGĖS NAUJIENOS

  • MUGĖ VYKS TIK VILNIUJE, 2016 M. BALANDŽIO 14-17 d.  2016 metais Kaune mugės nevyks. Ateityje Mamų mugė vyks du kartus per metus balandžio ir rugsėjo mėnesiais. Kiekvienoje mugėje dalyvių ID gali būti pasikeitęs.
  • ATNAUJINTAS MAMŲ MUGĖS DARBO LAIKAS.
  • PENKTADIENĮ 20 PROCENTŲ NUOLAIDA PAŽYMĖTOMS PREKĖMS. Dalyvių pageidavimu, siekiant padidinti pirkėjų srautą penktadienį, įvedama galimybė taikyti naują nuolaidą. Nuo šiol pasirinktinai penktadienį bus taikoma 20 proc., o šeštadienį ir sekmadienį – 50 proc. nuolaida pažymėtoms prekėms. Galima pasirinkti: a) 20 % penktadienį, 50% šeštadienį ir sekmadienį; b) 20 % tik penktadienį, c) šeštadienį ir sekmadienį – 50%.
  • PAKABOS GRĄŽINAMOS UŽ LABDARAI PALIKTUS NEPARDUOTUS DAIKTUS. Jei paliksite neparduotas prekes labdarai, po prekių atsiėmimo bus grąžinta tiek pakabų, kiek neparduotų prekių paaukota labdarai. Už parduotas prekes pakabų neduodama. Pakabos skiriamos pagal sistemoje nurodytą paaukotų daiktų skaičių. Pakabų atidavimas vyks tik prekių atsiėmimo dieną, balandžio 20 d. Siunčiančioms paštu pakabos grąžinamos siunta.
  • DĖMESYS MOTERIMS – DAMŲ PREKĖS „DANGAUS“ ERDVĖJE! Kiekvienas dalyvis (savo limito ribose) gali pristatyti iki 15 naujų ar beveik naujų asmeninių moteriškų prekių ir namų apyvokos daiktų, aksesuarų. Etiketėse (aprangoje ir batuose) reikia pažymėti, jog tai DAMŲ prekė, pasirinkti S, M, L, XL, XXL dydį. Prekės, patenkančios į „Dangų“ turi atitikti šios erdvės standartus – būti išskirtinai geros būklės. Šiems daiktams prašome naudoti apsaugas (kietuosius žymeklius). Jei daiktai tokie nėra, organizatoriai pasilieka teisę juos išimti iš „Dangaus“ erdvės.
  • DU SKIRTINGI LIMITAI (Pagrindinis A-250 ir naujas B-150) DALYVIAMS. NAUJAS B-150 LIMITAS nustatomas, atsižvelgiant į pirkėjų atsiliepimus ir dalyvių prašymus pagerinti populiarių prekių matomumą bei sumažinti nepopuliarių ar nekokybiškų prekių kiekį. Todėl dalyviams, po paskutinės mugės atsiėmusiems itin didelį kiekį neparduotų ir nepaaukotų daiktų, nustatomas B-150 limitas: jie galės pristatyti iki 100 rūbų ir iki 50 – batų bei įvairiausių kitų daiktų. Jei po pavasario – vasaros mugės dalyvio grąžinamų prekių kiekis sumažės (sėkmingiau parduota ar daugiau palikta labdarai), tai vėl bus atstatytas pagrindinis A-250 prekių limitas (150+100).
  • LIMITAS B-150 TAIKOMAS IR Į GĖDA PELĖDA SKYRIŲ PATEKUSIEMS DALYVIAMS. Nekokybiškų, suteptų, sugadintų prekių skyriuje „Gėda pelėda“ dalyvių ID yra fiksuojamas: nekokybiškas prekes pristačiusiems dalyviams taikomas NAUJAS B-150 LIMITAS. Dalyviai perspėjami, kad jei šioje mugėje jų daugiau prekių pateks į GĖDA PELĖDA skyrių, sekančioje mugėje jiems bus taikomas B-150 limitas.
  • GALIMYBĖ ATSISKAITYTI PER PAYSERA PROGRAMĖLĘ. Vėl bus kasa, kurioje galima atsiskaityti ir per Paysera programėlę išmaniaisiais telefonais, ir mokant Paysera VISA kortele.
  • SAVANORYSTĖ IR DARBAS. Kviečiame tapti Mamų mugės savanoriais ir darbuotojais. Savanorių registracija prasidės 2016 m. kovo 21 d. Personalui ir savanoriams suteikiama išskirtinė galimybė apsipirkti pirmiesiems. Dėl savanorystės kreipkitės mmsavanoriai@gmail.com, o dėl darbo – team@mamumuge.lt.

ATSAKYMUS Į RŪPIMUS KLAUSIMUS GALITE RASTI:

Pasidalinti įrašu