SEZONO NAUJIENOS 2016 RŽ

PAGRINDINĖS 2016 M. RUDENS – ŽIEMOS SEZONO MAMŲ MUGĖS NAUJIENOS

 • MUGĖ VYKS TIK VILNIUJE, 2016 M. RUGSĖJO 21-25 d.  2016 metais Kaune mugės nevyksta. Ateityje Mamų mugė vyks du kartus per metus balandžio ir rugsėjo mėnesiais. Kiekvienoje mugėje partnerių ID gali būti pasikeitęs.
 • PERMOKŲ GRĄŽINIMAS. Permokos, išmokėtos į Partnerių sąskaitas po pavasario-vasaros mugės, bus matomos Partnerio paskyroje kaip permoka, automatiškai, išskaičiuojama iš sekančios mugės pelno. Jei šioje mugėje nedalyvausite, galėsite atlikti atskirą permokos grąžinimą per paysera.lt.
 • PAKABOS GRĄŽINAMOS UŽ LABDARAI PALIKTUS NEPARDUOTUS DAIKTUS. Jei paliksite neparduotas prekes labdarai, po prekių atsiėmimo bus grąžinta tiek pakabų, kiek rūbų paaukota labdarai. Pavasario – vasaros mugėje pašto siuntoje negavę pakabų dalyviai jas galės atsiimti visomis Rudens – žiemos mugės darbo dienomis Saugykloje.
 • PAŠTO PASLAUGOS nebėra. Išskirtinis „Lietuvos pašto“ pasiūlymas Mamų mugės Partneriams baigėsi. Kol kas siuntimo paštu į mugę paslauga nesiūloma.
 • APSAUGA, TVARKOS IR KOKYBĖS SIEKIS. Pirkėjų srautas kiekvienoje mugėje didėja dėl intensyvių reklamos darbų, investicijų į viešinimą. Partnerių pardavimai ir pelnas išaugo, todėl prašome Partnerių į mugę nešti tik geros kokybės daiktus. Mugė tobulinama ir su didėjančiais pirkėjų srautais šioje mugėje dar didesnis dėmesys skiriamas apsaugai ir tvarkai.
 • MAMŲ MUGĖS BENDRUOMENĖ. Kuriame glaudesnę Mamų mugės bendruomenę, prisidedantys prie mugės tobulinimo bus kviečiami į dar glaudesnį Bendruomenės ratą.
 • BENDRUOMENĖS NARYS 2 kartus per metus skiria savo laiką mugei, pritaria Mamų mugės tikslams, papildo savo patarimais, siūlymais, aukoja labdarai. Siekia šeimų bendrystės ir visuomenės darnos. Užpildo anketą, dalyvauja atrankoje.
 • DALYVIO-PARTNERIO MOKESTIS IŠLIEKA TOKS PAT. Komisinis mokestis nesikeičia: Rudens – žiemos mugėje Partnerio mokestis yra 6 eurai. Bilieto kaina – 5 eurai, turintiems „Assorti.lt“ kortelę bilieto pirkti nereikia.
 • MAŽESNIS DAIKTŲ LIMITAS. Partneris į mugę gali pristatyti iki 180 daiktų, iš jų 100 drabužių, 80 batų, žaislų ar kitų daiktų.
 • PREKIŲ IŠDĖSTYMO PASLAUGA – tik ypač skubantiems ir tik ypatingais atvejais. Dalyviams rekomenduojame savarankiškai išdėstyti atsineštas prekes į nustatytas vietas, turintiems daug daiktų sudaroma galimybė iš anksto rezervuoti pristatymo laiką. Skubantiems siūloma prekių išdėstymo paslauga (iki 60 prekių – 5 Eur, 60-100 prekių – 8 Eur, virš 100 prekių – 10 Eur). Išdėstymo paslaugą galima įsigyti vietoje, mokant tik grynais pinigais. Antradienį, rugsėjo 20 d. išnešiojimo paslauga parduodama tik iki 17.00.
 • „DANGAUS“ ERDVĖ VISOJE SALĖJE. Atskiros „Dangaus“ erdvės nebus, išskirtinės kokybės, nauji daiktai bus išskiriami prie kiekvieno dydžio kabyklų. Pirkėjams bus lengviau rasti, tai kas reikalinga, taip trokštami daiktai bus lengviau pastebimi.
 • GĖDA PELĖDA vykdoma prevencija pasiteisino, nekokybiškų prekių ženkliai sumažėjo. Partneriai informuojami individualiai apie patekusias į Gėdą pelėdą prekes su prašymu atkreipti dėmesį į pristatomų prekių kokybę.
 • IŠRŪŠIAVIMO MOKESTIS ATSIIMANTIEMS VIRŠ 60 PREKIŲ. Dėl itin didelių atsiimamų ir neaukojamų daiktų kiekių, taikomas išrūšiavimo mokestis. Atsiimantiems  iki 60 prekių – 0 Eur, 60 – 100 prekių – 5 eurai, daugiau kaip 100 prekių – 8 eurai. Bendruomenės nariams – 0 eurų.
 • PENKTADIENĮ – 20 PROCENTŲ NUOLAIDA PAŽYMĖTOMS PREKĖMS. Dalyvių pageidavimu, siekiant padidinti pirkėjų srautą penktadienį, išlieka galimybė taikyti nuolaidą, galiojančią tik penktadienį.
 • DĖMESYS MOTERIMS – DAMŲ PREKĖS! Kiekvienas Partneris (savo limito ribose) gali pristatyti iki 10 naujų ar beveik naujų asmeninių moteriškų prekių ir namų apyvokos daiktų, aksesuarų (5 drabužiai, 5 batai ir kiti daiktai). Prekė pateks į Damų skyrių, jei sistemoje pažymėsite DAMA (ant etiketės turi būti rašoma DA). Kitu atveju prekė gali patekti į paauglių skyrių ir likti nenupirkta.
 • SAVANORYSTĖ IR DARBAS. Kviečiame tapti Mamų mugės savanoriais ir darbuotojais. Savanorių registracija prasidės 2016 m. rugsėjo 1 d. Personalui ir savanoriams suteikiama išskirtinė galimybė apsipirkti pirmiesiems. Dėl savanorystės kreipkitės  mmsavanoriai@gmail.com, o dėl darbo – team@mamumuge.lt.

MAMŲ MUGĖS ĮSIPAREIGOJIMAI

MAMŲ MUGĖS PARTNERIO TAISYKLĖS

MAMŲ MUGĖS BENDRUOMENĖS NARIO TAISYKLĖS

2016 M. PAVASARIO – VASAROS SEZONO MAMŲ MUGĖS STATISTIKA

ATSAKYMUS Į RŪPIMUS KLAUSIMUS GALITE RASTI:

Pasidalinti įrašu